Hledají se dobrovolníci do Olympijského parku Pardubice 2016! Odměna je nemine

Město hledá dobrovolníky starší 15 let, kteří by chtěli pomáhat během konání Olympijského parku Pardubice 2016. Bude jich potřeba více než sto. Olympijské oblečení i závěrečný speciální bonus čeká každého dobrovolníka, který stráví prací v parku minimálně 8 dní. Přihlášky jsou k dispozici na webu www.pardubice.eu.

„Formuláře pro nábor dobrovolníků v Olympijském parku Pardubice 2016 jsou v elektronické podobě, tudíž odpadá problém s jejich tiskem a doručováním. Zájemci v nich uvedou kontaktní údaje, vyberou si některý z uvedených osmidenních turnusů, a to v termínu mezi 3. až 22. srpnem. Budeme upřednostňovat ty, kteří se přihlásí na více dní. Je také mimo jiné třeba, aby sdělili, kde chtějí v rámci parku působit, zda na sportovních stanovištích, nebo mimo ně,“ uvedla koordinátorka Olympijského parku Pardubice 2016 Dana Valášková. Dodala, že v přihlášce jsou rovněž dotazy týkající zkušeností s prací s dětmi, vítáno je i případné pedagogické vzdělání nebo vlastnictví trenérské licence.

„Každý dobrovolník obdrží značkové oblečení s olympijskou symbolikou, aby byl v rámci své činnosti v parku od běžných návštěvníků dobře identifikovatelný. Po skončení odpracovaného turnusu si pak toto ošacení bude moci ponechat jako dárek,“ sdělila Dana Valášková s tím, že v dotazníku je z tohoto důvodu i kolonka k zaškrtnutí požadované konfekční velikosti. Pro všechny dobrovolníky v Olympijském parku Pardubice 2016 město zajistí také pravidelnou stravu a pitný režim. Uhradí za ně i potřebná pojištění.  

„Aby měli studenti představu, co práce v parku všechno obnáší a vůbec o jaký projekt se jedná, pořádáme s KONEPEM v jím vytipovaných středních školách na Pardubicku také prezentace,“ podotkl manažer Olympijského parku Pardubice 2016 Pavel Stara s tím, že hlásit se mohou – a budou vítáni – i zájemci z řad široké veřejnosti. 

„Dobrovolnictví k olympiádě patří, a proto jsme zvolili právě tuto formu pomoci. Kromě již zmiňovaných odměn ve formě naturálií, chceme na závěr olympiády všem dobrovolníkům poděkovat pro ně speciálně připraveným kulturním programem, který si budou moci naplno užít,“ nastínil chystané překvapení Pavel Stara.

 

Akce

<<
březen 2019 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
krizek18
krizek19
krizek20
krizek21
krizek22
krizek23
krizek24
25262728293031
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
25.3. 15:00
dnes

Oblačno
2°C
26.3.
zítra

Polojasno
8°C / 2°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy