Web pardubického letiště se modernizuje

Pardubické mezinárodní letiště se od čtvrtka (28. 4. 2016) prezentuje novým moderním webem. Je uživatelsky přívětivější, než web dosavadní, adresa www.airport-pardubice.cz však zůstává. „Zatím jsme spustili stránky v češtině, v krátké době bude k dispozici i anglická a ruská mutace,“ uvedla ředitelka letiště Ing. Hana Šmejkalová.

Změna grafiky není to jediné, co má návštěvníky zaujmout. Internetové stránky propojené s letištním facebookem nabízejí celou řadu nových funkcí. Kromě rozšířených a přehlednějších informací pro cestující zde své najdou i podnikatelé, kteří pardubické letiště využívají nebo chtějí využívat pro svůj business. Ti, kteří se chystají na svůj první let, najdou na webu informace o tom, co je před odletem čeká. Nechybí tu ani rady, jak postupovat například při převozu léků, či jak se zachovat v nepříjemných situacích, jakými je třeba ztráta zavazadla.

„Zajímavosti zde najdou i ti, kteří právě nikam neletí, ale mají rádi létání a letadla. Nechybí informace o letišti, ať již jeho současnosti, nebo minulosti a pravidelně zde budeme umisťovat nabídku akcí, které chystáme pro veřejnost. Teď například na 27. květen připravujeme den otevřených dveří s programem, který zaujme malé i velké návštěvníky,“ dodala Hana Šmejkalová.

Na novém webu nechybí aktuality z letiště, včetně informací o výstavbě nového terminálu. V galerii jsou zatím pouze vizualizace nové odbavovací haly, postupně je doplní fotografie z průběhu stavby.

Webové stránky připravila EBA a.s. ve spolupráci s kreativní PR agenturou Pankrea.

Akce

<<
březen 2019 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
krizek18
krizek19
krizek20
krizek21
krizek22
krizek23
24
25262728293031
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
24.3. 15:00
dnes

Oblačno
2°C
25.3.
zítra

Polojasno
9°C / 5°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy