Česko zpívá koledy 14. prosince v Pardubicích

Přijďte si zazpívat ty nejkrásnější české koledy! Ve středu 14. prosince od 18 hodin.

Pardubicko – Nádherná sváteční atmosféra a nejoblíbenější české vánoční koledy! Už ve středu 14. prosince od 18 hodin se napříč celou Českou republikou  rozezní nejoblíbenější české koledy.

OJEDINĚLÝ PROJEKT

Ojedinělý projekt Deníku spojí všechny jeho čtenáře při zpěvu vánočních hitů, mezi nimiž nemohou chybět Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma, Veselé vánoční hody, Pásli ovce Valaši a také píseň Vánoce, Vánoce přicházejí.

Hlavním hostem letošního pardubického zpívání, která se uskuteční v Atrium Paláci Pardubice, bude Chlapecký sbor Bonifantes. Večerem diváky opět provedou moderátoři Petra Beránková a Miroslav Hruban z Českého rozhlasu Pardubice, který je mediálním partnerem tohoto unikátního počinu. „Atmosféra byla vždycky úchvatná,“ sdělila Petra Beránková.

VSTUP JE ZDARMA!

Akce je otevřená pro všechny a vstup je zdarma.

A pokud byste náhodou neznali texty všech koled nazpaměť, nevadí! Ve středečním vydání Deníku v den akce je najdete!

Zpívat se ale nebude jen v Pardubicích. Do projektu Česko zpívá koledy se už na Pardubicku přihlásily rovněž Horní Ředice, Borek, Choteč, Zdechovice a Holice. Ale pozor! Nejkrásnější české koledy budou znít nejen po celé České republice, ale díky našim krajanům také v zahraničí. A i letos se připojí celá řada známých osobností, jako jsou například skupiny Čechomor, Divokej Bill či zpěvák Petr Kotvald.

Akce Česko zpívá koledy se letos koná již pošesté. Každý rok je o ni větší zájem. Přibývá míst, která se připojují. Někde se sejde třeba jen několik lidí, jinde jsou jich desítky či dokonce stovky. A proto, rozezpívejme ve středu 14. prosince od 18 hodin celé Česko!

 

Více informací o projektu zde

Akce

<<
červenec 2019 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
161718192021
22232425262728
293031
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
16.7. 12:00
dnes

Zataženo
17°C
17.7.
zítra

Oblačno
24°C / 12°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy