Otevření Aquacentra se blíží!

zdroj: Aquacentrum Pardubice

Nově otevřené Aquacentrum se co do významu řadí mezi nejdůležitější sportovní a volnočasové areály Pardubic. Je to objekt, který rozsahem služeb a využitím oslovuje všechny občany jak co do tipu aktivit tak i napříč generacemi. Jeho znovuotevření proto obzvlášť pečlivě připravujeme.

Chceme vás seznámit s přípravami na slavnostní otevření, které proběhne koncem května. To už bude mít nové Aquacentrum za sebou několikatýdenní zkušební provoz  při kterém se bude testovat odbavovací systém, proběhnou zátěžové zkoušky na úpravu vody, bude probíhat proškolování zaměstnanců a rovněž dovybavování  interiérů  – všechno tak, aby první návštěvníci byli maximálně spokojeni. Během tohoto zkušebního provozu  pozveme do areálu s předstihem vytipované skupiny návštěvníků, u kterých chceme odbourat obavy z rozsáhlosti areálu i obslužnosti a od kterých očekáváme postřehy k provozu a orientačnímu systému. Tyto informace budeme následně využívat při tvorbě plánků areálu, dokončování orientačního systému apod.  Jedni z prvních, které jsme pozvali, jsou zástupci pardubických klubů seniorů. Jejich aktivní a nadšený přístup nás potěšil a budeme určitě dlouhodobě spolupracovat.  Rovněž  spolupráce se zástupci pracovních skupin Komunitního plánování  při tvorbě orientačních plánků bezbariérových vstupů se dobře vyvíjí,  již začátkem května chystáme zkušební průjezd aquacentrem na vozíčku. Dobrovolníkům již předem děkujeme.

Slavnostní zahájení provozu pak proběhne jako uzavřená akce dne 30. května. Zástupci a významní hosté stavby, investora a provozovatele společně přestřihnou slavnostní pásku a odstartují tím nejen provoz areálu,  ale  zároveň i  soutěžní klání mezi týmy Základních škol. Tento program se stane  křtem a první zatěžkávací zkouškou Aquacentra. V rámci příprav na tuto sportovní akci jsme oslovili pardubické základní školy a vyzvali je k účasti. 10 zástupců z každé školy bude tvořit smíšené družstvo -  chlapec, dívka z ročníků 5. až 9. Soutěžit  se začne před plaveckým areálem a následně se  bude pokračovat v aqua sektoru a velké finále proběhne v 50m bazénu. Do soutěží rozhodně zařadíme atrakce, které Aquacentrum nabízí a na které se určitě všechny děti těší. Divoká řeka, tobogán, ale především lezecká stěna nad vodou prověří, jak je tato generace zdatná . Nejlepší škola pak převezme ceny, které budou v žácích i nadále zájem o sport a plavání  podporovat..

31. května od 8.00 do 18.00 srdečně zveme na Den otevřených dveří. Je to den pro všechny, kteří si chtějí prohlédnout Aquacentrum Pardubice ještě tzv. „na sucho“ a podívat se zdarma do všech sekcí. Po skupinách vás provedeme celým areálem. Nahlédnete do aqua, výukového bazénu i bazénku pro batolata. Shlédnete  50m bazén  a  projdete nové wellness s největším saunovým centrem v Pardubicích a také fitness s moderními stroji.

1. června otevíráme ve standardní provozní době

                               Po-pá                                   so, ne, svátek

50m, fitness             6.00 – 21.45                       10.00 – 21.45

Wellness                  12.00 – 21.45                     10.00 – 21.45

Aqua                       10.00 – 21.45                     10.00 – 21.45               

 

Do prázdnin otevřeme letní pláž!

Více informací a ceník na http://www.aquapce.cz/

Akce

<<
březen 2019 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
krizek18
krizek19
krizek20
krizek21
krizek22
krizek23
24
25262728293031
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
24.3. 15:00
dnes

Oblačno
2°C
25.3.
zítra

Polojasno
9°C / 5°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy