Poker Festival Pardubice

zdroj: AFI Palác

Od 27. července do 4. srpna se v AFI Paláci uskuteční již 6. ročník stále oblíbenějšího letního pokerového festivalu. V rámci festivalu, který je největším ve střední Evropě, proběhne také Celebrity Poker Tour, což je hra, které se budou aktivně účastnit i české celebrity. K této příležitosti se v sobotu 28. července od 17 hodin v nákupním centru uskuteční autogramiáda hvězd, mezi kterými uvidíte Leoše Mareše,  Pavla Novotného, Dominiku Mesarošovou a další známé tváře. Se všemi přítomnými hvězdami Celebrity Poker Tour se budou návštěvníci AFI Paláce moci také vyfotit.

Pokerový festival nabídne celkem 22 pokerových turnajů, včetně tzv. Ladies turnaje pouze pro dámy. Největším lákadlem celého festivalu je ale hlavní turnaj Main Event, ve kterém si hráči rozdělí 2 miliony Kč.

„Pro ty, které zajímá prostředí českého showbyznysu, celebrity a poker, je tato sobota v AFI Paláci jako stvořená. Poker je vzrušující, napínavá a stále oblíbenější hra, o čemž se fanoušci pokeru, ale i laická veřejnost mohou přesvědčit v našem nákupním centru. Atraktivitu turnajů ještě zvyšuje účast celebrit, které si zde zahrají, takže bude opravdu na co se dívat. A přijít může opravdu každý, nehrajícím návštěvníkům stačí k registraci pouze občanský průkaz,“ uvedla Zuzana Kubíčková, marketingová manažerka AFI Paláce. 

Pokerový festival v Pardubicích je součástí mezinárodního festivalu šachu a her Czech Open 2012. Jde již o 22. ročník festivalu, který se koná pod záštitou města Pardubice a nabízí zájemcům převážně deskové hry, jako jsou např. šachy, bridž, go, scrabble, mariáš a mnoho dalších.

Krátce o pokeru

Původ hry poker je sporný, ale pravděpodobně sahají jeho základy až do středověku. Princip sázení na karty vznikl zřejmě kolem 15. století v Persii. Ve stejné době se hra využívající tři karty začala rozvíjet ve Španělsku, Itálii a Francii. Poker je dnes nejoblíbenější karetní hrou na světě a to i díky rychlému rozmachu online pokeru. Počet hráčů neustále roste.

 

www.palacpardubice.cz

http://www.cardcasinoprague.cz/Pardubice-2012/408.html

 

 

AFI Palác, jediné nákupní centrum v Pardubicích a okolí, byl slavnostně otevřen v listopadu roku 2008. Nachází se v centru města Pardubic, na Masarykově náměstí. Na ploše 20 000 m2 nabízí více než 100 obchodů se zbožím renomovaných domácích i světových značek, multikino Cinema City s 8 sály, restaurace, kavárny, provozovny rychlého občerstvení a služby. Součástí obchodního centra je také podzemní parkoviště s kapacitou 542 parkovacích míst.

Akce

<<
říjen 2018 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
161718192021
22232425262728
293031
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
16.10. 02:00
dnes

Skorojasno
15°C
17.10.
zítra

Jasno
20°C / 11°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy