Plesový víkend v divadle

Plesy v historické budově Východočeského divadla budou tentokrát dva

V loňském roce se v historické budově Východočeského divadla poprvé uskutečnil ples tradičně spolupořádaný Východočeským divadlem Pardubice, statutárním městem Pardubice a Komorní filharmonií Pardubice. Ohlasy plesu byly natolik nadšené a převis poptávky natolik velký, že se v letošním roce rozhodli organizátoři uspořádat plesy po vzoru Plesu v Opeře hned dva!

V pátek 25. ledna se v Městském divadle uskuteční Divadelní bál. Název napovídá, že půjde o ples divadla pro předplatitele a přátele pardubické divadelní scény, během kterého bude vedle taneční kapely Uši Music Band hrát i divadelní kapela Můžete si za to sami! Jako host vystoupí známá hudební skupina Ready Kirken. Herci předvedou kostýmy z inscenací poslední sezóny a také spolu s tanečníky zatančí! Petra Janečková, Martina Sikorová, Petra Tenorová a Dagmar Novotná se svým manželem Pavlem zazpívají známé hity 60. let. Zlatým hřebem večera bude vyhlášení výsledků divácké ankety o nejoblíbenější herečku a herce VČD roku 2012. A samozřejmě nebude chybět ani bohatá tombola.

V sobotu 26. ledna pak secesní budova divadla přivítá hosty Městského plesu – plesu města, divadla a filharmonie, který zahájí slavnostní vystoupení Komorní filharmonie Pardubice. Přestože pardubičtí filharmonici běžně hrají úplně jiný repertoár, pro tuto příležitost si přichystají i několik tanečních kousků. K tanci bude dále hrát hudební seskupení Uši Music Band, jenž doprovodí i herce Východočeského divadla, kteří zazpívají několik tanečních hitů přelomu 60. a 70. let. Své mistrovské umění předvedou členové Tanečního klubu LIFE.

Slavnostní náladu jistě podtrhne láhev vína s originální etiketou vytvořenou pouze pro tuto příležitost, kterou dostanou všechny páry na bále i na plese.

Akce

<<
září 2017 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
krizek18
krizek19
krizek20
krizek21
krizek22
krizek23
krizek24
252627282930
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
25.9. 22:00
dnes

Skorojasno
13°C
26.9.
zítra

Polojasno
19°C / 11°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy dhl