Mistrovství ČR v bowlingu

Mistrovství České republiky

jednotlivců a družstev Amatérské bowlingové ligy (ABL)

podzimní části 13. ročníku

 

Místo konání:          Bowlingové centrum LUKA bowling Pardubice (mapa)

(Palackého 2748 – podzemní garáže hypermarketu Albert)

 

Datum konání:         sobota 19. ledna 2013 (9:30 – 18:45 hod.)

Mistrovství ČR jednotlivců mužů a žen ABL

 

         neděle 20. ledna 2013 (10:00 – 20:00 hod.)

Mistrovství ČR družstev ABL

                           

Zveme Vás na Mistrovství České republiky Amatérské bowlingové ligy (ABL).

ABL je svým rozsahem i hráčskou základnou nejvýznamnější a nejmasovější česká bowlingová soutěž. Je možné hrát ve více jak 120 partnerských bowlingových centrech po celé ČR a podzimní části 13. ročníku se zúčastnilo cca 1000 družstev, tj. téměř 5000 aktivních hráčů.

 

V pardubickém LUKA bowlingu se ve finále ČR o titul mistra ABL utká 99 nejlepších jednotlivců (25 žen a 74 mužů) a 36 nejlepších družstev z celé ČR. Hráči jsou ve finále rovnoměrně zastoupeni ze všech regionů ČR.

 

Vítěz finále jednotlivců se stává Mistrem ABL / Mistryní ABL a ve finále družstev se bojuje o post Mistra ČR ABL a finanční prémii v celkové výši 100.000,- Kč.

 

Obhájí pardubičtí hráči na domácím poli? Titul mistra republiky z jarní části bude obhajovat v družstvech LB Pardubice a v ženách dvojnásobná mistryně ABL Blanka Hanusíková (Fotrunate Pardubice).

„Hrát v domácím prostředí je pro nás spíš nevýhodou. Zatím se nám nikdy v Pardubicích vyhrát nepodařilo a navíc obhajoba je velký psychický tlak,“ říká Michal Loučka, kapitán LB Pardubice. „Přijďte fandit a podpořit domácí,“ zve diváky Jana Šťastná, mediální ředitelka ABL. „Bowling je adrenalinový zážitek i pro diváky. Pardubická osmnáctidráha je největší centrum v republice se skvělou atmosférou,“ doplňuje pozvánku.

 

Více o Amatérské bowlingové lize (ABL) na www.ablweb.cz, rozsáhlá fotogalerie z minulých ročníků na www.bowlingfoto.cz/index.php?cat=3

Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
11.12. 18:00
dnes

Déšť
1°C
12.12.
zítra

Oblačno
2°C / 0°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy