Cirkusové odpoledne v AFI Paláci

Cirkusové odpoledne v AFI paláci aneb zábavná výuka cirkusových dovedností právě začíná

 

V pátek 25. ledna od 14 do 18 hodin čeká na všechny neposedné děti cirkusové odpoledne v AFI Paláci. Během akce s názvem „Přijel k nám cirkus“ se mohou děti i rodiče naučit spoustu cirkusových triků a dovedností jako je chůze po laně a na chůdách nebo žonglování s různými předměty.

 

Za asistence kvalifikované obsluhy si děti se svými rodiči vyzkouší, jak by obstáli v pravém cirkuse. Animátoři v krásných cirkusových kostýmech nejdříve všechno předvedou a poté začnou s výukou. Celá odpolední akce bude navíc ozdobena ručně malovanými kulisami a velkým šapitó. Připraveno bude až 10 různých stanovišť. Kdo se vydá do „Království rovnováhy“, může zkoušet potrápit svou rovnováhu při chůzi na laně nebo balancovat na lávce „rola bola“. V „Království postřehu“ se naučí žonglovat, na výběr je ze tří možností - žonglovat se dá s míčky, kruhy nebo kuželkami. „Království zručnosti“ nabízí trénink v chůzi na chůdách a na sloních chůdách, které jsou připraveny pro ty nejmenší nebo hod míčkem do klaunské hlavy. V části „A přece se točí“ se učí roztáčení talířů na špejli nebo Hula hoop s obručí.

 

Během cirkusového odpoledne vystoupí klauni na chůdách, kteří budou tvarovat balonky, na milovníky bublifuků čeká bublinková školka a také moderovaný půlhodinový vstup profesionálního bublináře. Větší děti a rodiče se mohou těšit na cirkusovou střelnici s pohyblivými terči, dětskými luky a kušemi.

 

„Na odpoledne je připraven také cirkusový workshop a soutěže, celý program je navíc proložen vtipnými scénkami mezi umělci. Naším cílem je dětem zpříjemňovat jejich volný čas a věřím, že si takto strávené odpoledne se svými dětmi užijí i jejich rodiče,“ říká Zuzana Kubíčková, marketingová manažerka AFI Paláce.

 

www.afi-palac.cz

Akce

<<
září 2017 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
krizek18
krizek19
krizek20
krizek21
krizek22
krizek23
krizek24
252627282930
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
25.9. 21:00
dnes

Skorojasno
13°C
26.9.
zítra

Polojasno
19°C / 11°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy dhl