Věra Martinová & Jamie Marshall a spol.

Věra Martinová již několik let spolupracuje s britským zpěvákem, písničkářem a kytaristou Jamie Marshallem, který se podílel autorsky i interpretačně jak na CD "Věřím svým snům", tak na dalším řadovém  CD "Křídel se nezříkám", které si Věra nadělila ke svým padesátým narozeninám. Na základě této spolupráce vznikl koncertní program ve kterém Jamie Marshall vystupuje společně s Věrou a který tvoří písničky z obou výše jmenovaných CD. Diváci nebudou samozřejmě ošizeni ani o ty největší hity,

Až na vrcholky hor, Malý dům, Mý blues, Nebe, peklo ráj a další.

Jamie Marshall

Dvacet let se pohybuje na londýnské hudební scéně, vystupuje na různých místech např. The Royal Festival Hall, The Twelve Bar Club, The London Transport Museum. Spolupracuje s britskými rádii - Radio 1, Radio 2, BBC Radio Wales, BBC Radio Bristol, BBC Radio Newcastte a televizními stanicemi BBC 1, BBC2, Cannel 4, SKY TV. Kromě vystupování napsal hudbu pro televizi, včetně hlavního motivu pro komedii v produkci BBC "Princ mezi muži" ("A Prince Among Men") a pro kočovnou komedii ve které hrál hlavní roli známý herec Chris Barrie ("Červený trpaslík", "Tomp Raider"). V roce 1991 absolvoval úspěšné turné po UK s Donem McLeanem, které vyvrcholilo nahrávkou Donova hitu "American Pie" pro pořad "Top of The Pops". Dále spolupracoval s Paulem Youngem a Los Pacaminos, Glenn Tilbrook, Thomas Dolby, britskou bluesovou legendou Johnem Baldrym, Clivem Gregsonem, Hugh Cornwellem. Vydal čtyři sólová alba a na řadě dalších se podílel interpretačně. Pravidelně vystupuje po celé ČR.

Lenka Slavíková

Po střední škole umělecko-průmyslové vystudovala zpěv na pražské konzervatoři Jaroslava Ježka. Vystupovala s Věrou již v její první kapele Gram, pak si na čas odskočila ke kreslenému filmu, dokonce i k divadlu - role "krásné smrti" ve hře "Maratón" s Karlem Heřmánkem, Vladimírem Mrkvičkou a Pavlem Zedníčkem v hlavních rolích. V následujících pěti letech byla členkou vokální skupiny "Dobrý večer quintet" a nyní opět doprovází svojí sestru jako vokalistka.

Radek Hlávka

Hráč na akustickou, elektrickou a basovou kytaru. Vystudoval jazzovou a klasickou kytaru na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Působil v kapelách P.R.S.T., Fifty Fingers, Napaveli. V současnosti vystupuje s rock´n rollovou sestavou Lemon Nashville and his Golden Killers a progresivním triem Cimpr Campr.

Martin Petrásek

Život bez hudby si dokáže jen těžko představit. Na bicí začal hrát v 19 letech. Rád hraje s novými muzikanty, přináší to nové zážitky a zkušenosti, zejména při živém hraní. Již 8. rokem hraje v bluesové kapele The Kingsize Boogiemen vystupující po českých klubech a festivalech.

 

Obsazení:

Věra Martinová - zpěv, akustická kytara

Jamie Marshall - zpěv, akustická kytara

Lenka Slavíková  - vokály

Radek Hlávka - baskytara, kytara, vokály

Martin Petrásek - cajon

Akce

<<
září 2017 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
krizek18
krizek19
krizek20
krizek21
krizek22
krizek23
krizek24
krizek25
2627282930
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
26.9. 01:00
dnes

Skorojasno
12°C
27.9.
zítra

Polojasno
21°C / 11°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy dhl