Velikonoční odpoledne v AFI Paláci

Veselé Velikonoce přeje AFI Palác

 

Malí i velcí návštěvníci AFI Paláce se již brzy mohou těšit na zajímavý velikonoční program, který pro ně připravila tato nákupní galerie. V pátek 29. března od 15 hodin si budou moci užít odpoledne plné soutěží, zábavných scének, hudebních čísel a velikonočního kouzlení. Do pardubického AFI Paláce dorazí školák Albertík a jeho přátelé, kteří budou programem provázet.

 

Interaktivní program, který čeká v AFI Paláci na celou rodinu, je složen mimo jiné ze soutěží o hodnotné ceny. Soutěžit se bude v několika disciplínách jako je např. pletení pomlázek, velikonoční foukání, barvení králíka, velikonoční hodování nebo malování obřích vajec. Školák Albertík a jeho přátelé chtějí poněkud netradičně všem přiblížit velikonoční tradice a historii. Návštěvníci se poutavým způsobem dozvědí více o malování vajíček, pletení pomlázek nebo o vyobrazování beránka a zajíčka. To vše a ještě mnohem více s Albertíkem předvedou panenka Madlénka, velikonoční králíček, televizní hvězda Elmo, pes Pluto a další.

 

„Od dubna se navíc AFI Palác vrací k oblíbenému bonusovému programu, tzv.  BODOMÁNII. Každý, kdo v AFI Paláci utratí 200 Kč, získá samolepku Jamese Boda a podle počtu nasbíraných samolepek si může vybrat dárek. Letos bude možné vybírat z nepřeberného množství kuchyňských potřeb. Akce potrvá do konce května,“ dodává Zuzana Kubíčková, marketingová manažerka AFI Paláce.

 

www.afi-palac.cz

 

 

AFI Palác, jediné nákupní centrum v Pardubicích a okolí, byl slavnostně otevřen v listopadu roku 2008. Nachází se v centru města Pardubic, na Masarykově náměstí. Na ploše 20 000 m2 nabízí více než 100 obchodů se zbožím renomovaných domácích i světových značek, multikino Cinema City s 8 sály, restaurace, kavárny, provozovny rychlého občerstvení a služby. Součástí obchodního centra je také podzemní parkoviště s kapacitou 542 parkovacích míst.

 

Akce

<<
březen 2019 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
krizek18
krizek19
krizek20
krizek21
krizek22
krizek23
24
25262728293031
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
24.3. 15:00
dnes

Oblačno
2°C
25.3.
zítra

Polojasno
9°C / 5°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy