Tanec v Pardubicích

Buďte více vidět! Dejte o sobě vědět na www.TanecvPardubicich.cz

Nabízíme vám jedinečnou možnost zúčastnit se originálního projektu s názvem Tanec v Pardubicích s podtitulem Taneční revoluce v Pardubicích. Projekt je určen všem: skupinám i jednotlivcům, kteří tanec vyučují, pořádají workshopy či taneční vystoupení, je otevřený i tanečním soutěžním párům a formacím. Komukoliv, kdo se věnuje tanci v Pardubicích. Zapojení do projektu je zcela bezplatné.

V čem projekt spočívá? Za roky působení v Pardubicích jsme zjistili, jak velká je taneční scéna ve městě a dospěli jsme k závěru, že pro veřejnost je potřeba taneční aktivity v Pardubicích zpřehlednit. Vytvořili jsme projekt webových stránek, kde se všichni dozví vše, co se na taneční scéně v Pardubicích děje. Rodiče si budou moci vybrat taneční školu, klub či kroužek, kam by své dítě mohli umístit. Tanečně zkušení tu najdou, kdy se konají workshopy či tanečních akce a kde se mohou zdokonalit v daném tanečním stylu. Postupem času přibudou i různé bonusy pro vedení klubů a taneční uskupení. Jedním z první bonusů je kurz fotografie a tvorby webu.

Jak se zapojit? Je to snadné. Prostě napište krátkou charakteristiku svého klubu, školy, tanečního páru, uskupení či aktivity. Vyberte nějakou hezkou fotku, pošlete základní údaje a hlavně nezapomeňte na taneční styly, kterým se věnujete. Připojte logo, pokud ho máte. To vše odešlete na e-mail petr.ptz@seznam.cz a my vás uveřejníme na webu www.tanecvpardubicich.cz. V případě, že připravujete workshop či taneční akci, pošlete nám leták a krátké povídání o této akci opět na výše uvedenou adresu. Tyto akce budou i propagovány na našich facebookových stránkách https://www.facebook.com/pages/Tanec-v-Pardubic%C3%ADch/591844060840365

Projekt se teprve rodí a aby se pořádně rozjel, připravujeme několik tanečních akcí na jeho propagaci. Jejich cílem nebude jen pobavit, ale hlavně lidem dostat do povědomí, že existuje něco, co jim zjednoduší orientaci, hledání a zároveň čas. Budeme rádi, když se do nich zapojíte.

Tanec v Pardubicích vzniká díky pomoci projektu Dobrá média (www.dobramedia.cz). Jejich odborníci na média a PR nám pomáhají s realizací. Podle nás je účast na Tanci v Pardubicích  velká příležitost pro všechny tanečníky z Pardubic. Chtělo by se říci, že kdo se tohoto projektu v Pardubicích nezúčastní, jako by ani v Pardubicích nebyl.

Přidejte se k nám. Bude to TANEC!

Hezký den a nezapomeňte: buďte více vidět s Tancem v Pardubicích.

Petr Zlesák

Koordinátor projektu „Tanec v Pardubicích“

Tel.: 732 133 581

Email: petr.ptz@seznam.cz

Web: www.tanecvpardubicich.cz

Akce

<<
září 2017 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
krizek18
krizek19
krizek20
krizek21
krizek22
krizek23
krizek24
krizek25
2627282930
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
26.9. 14:00
dnes

Skorojasno
15°C
27.9.
zítra

Polojasno
21°C / 11°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy dhl