Autogramiáda Lucie Bílé

Přijďte si do AFI Paláce pro fotografii s podpisem Lucie Bílé!

Již tuto neděli 1. září 2013 čeká na všechny fanoušky a příznivce Lucie Bílé neopakovatelná příležitost! V AFI Paláci proběhne právě v neděli od 15 hodin autogramiáda této oblíbené zpěvačky a patnáctinásobné Zlaté Slavice.

Zpěvačka letos vyráží na své největší turné s názvem LUCIE BÍLÁ – Černobílé turné 2013. Černobílému turné předchází velké autogramiádové turné, během kterého navštíví Lucie Bílá vybraná města v Česku a na Slovensku. Jedním z nich jsou také Pardubice, ke kterým má Lucie zvláštní vztah díky jednomu ze svých Slavíků, který je celý z perníku. Fanoušci a příznivci Lucie Bílé a sběratelé autogramů se mohou těšit nejen na její podpisy, ale například také na její fotografii s věnováním.

Lucie Bílá je již řadu let naší absolutně nejpopulárnější zpěvačkou se širokým spektrem uměleckého zaměření. Od počátku devadesátých let účinkuje ve většině významných muzikálů české scény. V oblasti popové hudby vydala celou řadu sólových alb, se kterými úspěšně dobývá žebříčky tuzemských hitparád. Dlouhodobě spolupracuje s autorskou dvojicí Soukup/Osvaldová a s klavíristou a skladatelem Petrem Maláskem. V oblasti vážné hudby spolupracuje s předními českými symfonickými orchestry, světovými sólisty a dirigenty. Hrála v několika pohádkách, vedla vlastní televizní pořad Lucie na Bílo. Je mnohonásobnou držitelkou prestižních ocenění – televizních Cen TýTý, Českého slavíka, Cen akademie populární hudby (dříve Grammy) a mnoha dalších významných ocenění. 

Černobílé turné 2013

Na jedenácti exkluzivních koncertech v Česku a na Slovensku nebude chybět repertoár poskládaný z popu, rocku, šansonů i muzikálových hitů. Zcela jistě zazní i známé hity, které fanoušci znají z koncertů, rádií, televizí či CD. Nebude chybět ani výběr písní ze zatím posledního zpěvaččina alba MODI. Jako host Černobílého turné 2013 vystoupí mladá zpěvačka PATRICIE, která představí písničky ze svého nového CD. Lucii na turné doprovodí taneční skupina a samozřejmostí bude účast předního českého skladatele a klavíristy Petra Maláska. To vše pod vedením skvělého choreografa a tanečníka Miňa Kereše a režiséra Jeffa Minaříka (Československo má talent, Modré z neba).

Akce

<<
listopad 2018 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
12131415161718
19202122232425
2627282930
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
12.11. 22:00
dnes

Zataženo
11°C
13.11.
zítra

Oblačno
14°C / 8°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy