Jarní festival Cesta duše 4.4.- 6.4.2014

Jarní festival Cesta duše zahájí Léčivé divadlo Gabriely Filippi

4. – 6. 4. 2014, KD Hronovická, Pardubice

Pardubice 24. 3. 2014 │ Kulturní centrum Pardubice zve 4. – 6. 4. 2014 do KD Hronovická na nový jarní festival s názvem Cesta duše. Jedná se o třídenní víkendovou akci zaměřenou na zdravý životní styl, duchovní rozvoj osobnosti, ezoteriku, alternativu, vztahy... Součástí festivalu bude prodejní a vzdělávací výstava, divadlo, přednášky, semináře, workshopy, zajímaví hosté, tanec, hudební produkce a spousta inspirace a příjemných setkání.

První ročník festivalu CESTA DUŠE bude zahájen představením Léčivého divadla Gabriely Filippi v pátek 4. 4. v 18.00 v KD Hronovická.  Hostem představení Andělé v mém srdci bude profesorka RNDr. Anna Strunecká, DrSc., vědkyně, pedagožka a spisovatelka. Anna Strunecká je mj. autorkou knih Doba jedová I a II, Jak přežít dobu jedovou, Přemůžeme autismus?
a Varovné signály očkování.

V sobotu 5. 4. (9-18.00) a neděli 6. 4. (9-16.00) bude v sále Kulturního domu Hronovická probíhat prodejní a vzdělávací výstava zdravého životního stylu s pestrým doprovodným programem. Své služby budou nabízet poradny (vč. poradny pro těhotné - dula), léčitelé, terapeuti, ale i kartáři. Kineziologie, astrologie, numerologie, alternativní psychologie, krystaloterapie, chiromantie, emoční terapie, irisdiagnostika – o těchto i jiných směrech se dozvíte mnoho užitečného a zajímavého.

Maraton přednášek odstartuje v sobotu i v neděli v 9.15, pozvání přijal také Ing. Miroslav Hrabica, autor řady knih o zdraví, který vystoupí s přednáškou na téma O bolesti a nemoci a jak si od nich pomoci. O zdravé stravě (Potrava pro tělo i duši) bude hovořit další host Ing. Vít Syrový, nazývaný též „Ing. Éčko“, vystudoval chemii a po té pracoval ve Výzkumném ústavu potravinářském na oddělení výživových a aditivních látek. „Dospěl jsem k přesvědčení,  že teprve poté, až se naučíme žít v harmonii s přírodou, ve které lidmi vyrobené chemické látky působí rušivě, budeme moci směřovat ke skutečně šťastnému, hodnotnému a plnému životu. Mám veliké přání: Aby to pochopilo co nejvíce lidí!“ píše na svém webu. V přednáškách se budeme věnovat také problematice vztahů, léčebné kosmetice, meditaci, kruhům v obilí
a mnoha dalším tématům (podrobný program na www.kcpardubice.cz).

Pro návštěvníky festivalu bude připravena i řada netradičních zážitků, jedním z nich je chůze a tanec po skleněných střepech, což můžete v sobotu vyzkoušet na vlastní kůži.
 „Je to velmi oblíbený způsob, jak si posílit sebedůvěru a sebevědomí. Překonáním tzv. nepřekonatelného se rozšiřují nejen naše obzory, ale získáváme větší odvahu k překonávání životních překážek a k odvážným životním krokům,“ říká lektor workshopu Pepa Šálek.

Nedělní program bude o něco více věnován hudbě, zpěvu, tanci a bubnování. Vystoupí orientální tanečnice, muzikoterapeuti Bety a Pavel Jasanští vás pozvou na svůj zážitkový worskhop Zeměznění a budou také předvádět výrobu šamanských bubnů. Festivalový program uzavře kapela Gri-Gri s rytmy staré Afriky.

Na balkóně kulturního domu bude probíhat výstava obrazů a mandal výtvarnice Lucie Vrané. Po celý víkend bude k dispozici její výtvarná dílna, ve které budeme vytvářet společnou festivalovou mandalu. Příjemnou atmosféru doladí také čajovna Chelsea a zdravé občerstvení Kruhu zdraví z Chrudimi.

Přijďte se naladit, načerpat inspiraci a nové poznatky nebo jen prožít radost z milých setkání a nevšedních zážitků na festival Cesta duše 4. – 6. dubna do KD Hronovická.

 

Akce

<<
březen 2019 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
krizek18
krizek19
krizek20
21222324
25262728293031
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
21.3. 15:00
dnes

Oblačno
2°C
22.3.
zítra

Skorojasno
17°C / 6°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy