Dopravu v sobotu zkomplikuje půlmaraton

Dopravu v sobotu zkomplikuje půlmaraton

Tisíce běžců se tuto sobotu sjedou do Pardubic, v jejichž ulicích se poběží tradiční Vinařský půlmaraton. Trasa závodu i jeho doprovodných akcí povede tradičně ulicemi města. Kvůli jejich uzavření bude průjezd městem po celou sobotu komplikovanější než obvykle.

„V Pardubicích je v současné době uzavřena kvůli opravám část ulice Jana Palacha, která je výpadovkou na Chrudim. Zároveň opravujeme třídu Míru, takže je veškerá městská hromadná doprava vedena po Sukově třídě. Ta bude, stejně jako navazující náměstí Republiky a další ulice, během půlmaratonu uzavřena. Pardubický půlmaraton je však natolik významnou a tradiční akcí, že věřím, že obyvatelé, kterých se dopravní omezení dotknou, nám i organizátorům toto jednodenní nepohodlí odpustí a cesty si naplánují tak, aby je uzavírky omezovaly co nejméně,“ řekla primátorka Štěpánka Fraňková.

V sobotu 19. dubna bude od 05:00 do 16:00 uzavřena Sukova třída, náměstí Republiky, Smetanovo náměstí, ulice Jáhnova, Bubeníkova, Sakařova, Bezdíčkova, Husova, Mezi Mosty, Labská, dva jízdní pruhy v Hradecké ulice a část ulice Studentská. Motoristé tak neprojedou centem města do východní části města.  Ta bude dostupná pouze po ulicích Hlaváčova a Kpt. Jaroše. Po rychlodráze bude jezdit i městská hromadná doprava. Mapa uzavírek je umístěna na webových stránkách města v sekci Dopravní omezení (http://www.pardubice.eu/urad/radnice/odbory-magistratu/odbor-dopravy/aktualni-dopravni-omezeni/vinarsky-pulmaraton/), změny v MHD na stránkách Dopravního podniku města Pardubic.

Akce

<<
září 2017 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
krizek18
krizek19
krizek20
krizek21
krizek22
krizek23
krizek24
krizek25
2627282930
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
26.9. 14:00
dnes

Skorojasno
15°C
27.9.
zítra

Polojasno
21°C / 11°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy dhl