Pohádkový svět

Vážení přátelé, dovolte nám, abychom Vám krátce představili náš projekt POHÁDKOVÝ SVĚT.

V současném uspěchaném světě, kdy se malinko zapomíná na estetickou výchovu dětí, kdy děti znají z klasických pohádek hlavně Disneyovky, a to především díky DVD přehrávačům a televizním přijímačům, v době, kdy  my dospělí nemáme čas udělat si chvilku na pohádku před spaním, přicházíme s projektem Pohádkové království pro celou rodinu. Tímto  projektem  chceme  přilákat  do  divadla  nejen  děti,  ale i  jejich rodiče.  Vždyť dětství to je období, ve kterém bychom měli našim nejmenším poskytnout především rozmanité množství podnětů pro formování jejich osobnosti, pohledu na svět, ale především je dětství ta část života, na kterou se nezapomíná. Dopřejme našim dětem společné prožívání klidných chvil, strávených spolu. Dopřejme jim výjimečnost okamžiku, kdy si na ně uděláme čas, pozastavíme se s nimi, přestaneme se věnovat běžnému domácímu stereotypu, který ve většině domácností končí u televize a vezměme je do divadla. Do kouzelného světa fantazie, do světa pohádek, kde vždy dobro zvítězí nad zlem. Vytrhněme na chvíli naše děti z reality tvrdého světa a nechme je vnímat kouzelnou atmosféru divadla, kde voní líčidla a kde jsou pohádkové postavy skutečné, ne schované za sklem televizní obrazovky. Kromě   krásných   zážitků   chceme  nenásilnou   formou   vštěpovat   dětem  i  základní  návyky  chování ve společnosti.

Projekt POHÁDKOVÝ SVĚT  je určen především rodinám s dětmi předškolního a mladšího školního věku. Našim cílem je umožnit návštěvu divadelních představení co nejširšímu okruhu dětí, to znamená i dětem ze sociálně slabších rodin. Proto se snažíme vstupné na naše pořady držet na přijatelných cenových relacích. To se neobejde bez významné pomoci našich partnerů a sponzorů.

Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketportal, v KD Dubina, KD Hronovická a v Turistickém informačním centru u Zelené brány.

Děti do dvou let zdarma.

Akce

<<
březen 2019 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
krizek18
krizek19
krizek20
21222324
25262728293031
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
21.3. 15:00
dnes

Oblačno
2°C
22.3.
zítra

Skorojasno
17°C / 6°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy