Vyšlo druhé číslo časopisu To jsou Pardubice

Bartoška i Hašek jsou srdcem stále v Pardubicích

Půl roku po prvním vydání časopisu To jsou Pardubice vydala pardubická radnice druhé číslo. Stejně jako v prvním vydání na jaro a léto má i to aktuální potěšit Pardubáky a zaujmout mimopardubické, že naše město má co nabídnout!

„Máme radost, že se první číslo líbilo – rychle mizelo pod rukama a mělo (až nečekaně) mnoho pozitivních ohlasů ze všech stran,“ zhodnotil zájem obyvatel Pardubic i návštěvníků města náměstek primátorky František Brendl. „Zájem lidí i reakce jeho čtenářů svědčí o tom, že vydat image časopis o našem městě byl správný krok. Že občané města si s potěšením přečtou o úspěších zdejších rodáků a dozvědí se zajímavosti o Pardubicích,“ dodal.

Časopis, který prý putuje jako pozdrav z Pardubic od našich občanů po celé Evropě, je pozitivně hodnocen i u zahraničních partnerů města i u cizinců turistů. „Naše zahraniční kolegy zaujme kromě obsahu skvělá grafika a fotografie, oceňují také povedený čtivý překlad. Časopis proto s kolegy doporučujeme také do základních a středních škol do hodin angličtiny,“ dodala vedoucí úseku vnějších vztahů Hana Svobodová.

„V minulém čísle jsme psali o držitelích významných ocenění, Nobelovka za mír a World Press Photo se nerozdávají každý den! Nastavenou laťku chceme udržet a věříme, že články o Jiřím Bartoškovi nebo o pardubickém hokeji očima Dominika Haška Vás zaujmou přinejmenším stejně,“ uvedla Nataša Hradní z tiskového úseku.  „Rádi sobě a potažmo našim spoluobčanům rozšiřujeme obzory, a proto  Vás, které náš časopis těší a aktivně s naším městem žijete, chceme požádat o „dobré tipy“. Napište nám do redakce o sběratelích, chovatelích, umělcích, i o dalších zajímavostech z našeho města, o kterých by zkrátka Pardubice měly vědět,“ doplňuje svou kolegyni Alexandra Tušlová z tiskového úseku pardubického magistrátu.

Časopis To jsou Pardubice je k dostání kromě infocentra také v městském divadle, v Domě hudby, na dostizích či na letišti. Přijít si pro něj můžete také na radnici na Pernštýnské náměstí.

Akce

<<
březen 2019 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
krizek18
krizek19
krizek20
krizek21
krizek22
krizek23
krizek24
25262728293031
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
25.3. 15:00
dnes

Oblačno
2°C
26.3.
zítra

Polojasno
8°C / 2°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy