Festival Ezoterika 2014

8. ročník festivalu a prodejní výstavy Ezoterika se koná o víkendu 15. a 16. listopadu 2014 v Kulturním domě Hronovická v Pardubicích.

„Také v letošním roce se mohou návštěvníci Ezoteriky těšit na více než 75 vystavujících
a prodejců nejrůznějšího ezoterického sortimentu - kameny, svíčky, obrazy, bio potraviny, léčivé čaje, knihy a literatura, karty, CD s relaxační hudbou, DVD, oleje, mýdla, dárky, amulety, mandaly, trička a mnohé další. Připravena je samozřejmě široká nabídka služeb, přednášek a nových i ʺtradičníchʺ hostů - kartáři, léčitelé, diagnostici, astrologové, chiromanti, bylinkáři, numerologové, kineziologové, automatická kresba a podobně,“ zve na festival Radek Novák z Kulturního centra Pardubice.

Výraznou osobností mezi přednášejícími je léčitelka Eva Kalivodová Štichová. V sobotu 15. listopadu bude od 15 hodin přednášet na téma „Duše promlouvá skrze zdraví“.

Další zajímavostí je prodejní výstava léčivých obrazů s možností setkat se s malířkou
a tvůrkyní těchto krásných děl paní Irenou „IRIS“ Lenochovou. Atraktivní může být pro návštěvníky Ezoteriky také fotografování aury s výkladem, prodej bronzového nářadí nebo astrologická poradna a přednáška astroložky Martiny Blaženy Boháčové.

Ze zahraničních hostů – konkrétně ze Slovenska – přijede přednášet a poskytovat své služby známý léčitel a diagnostik Ing. Jan Horvát. I letos bude příležitost osobně se setkat s kartářkou Janou Demeterovou, známou z pořadu „Volejte věštce“ TV Prima.

„Návštěvníci Ezoteriky mohou využít také nabídky zdravého občerstvení či nákupu nejrůznějšího dárkového zboží pro sebe a své blízké. A kdo chce, může třeba jen tak relaxovat v příjemné atmosféře festivalu Ezoterika,“ dodává produkční festivalu Radek Novák.

Akce

<<
září 2017 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
krizek18
krizek19
krizek20
krizek21
krizek22
krizek23
krizek24
krizek25
2627282930
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
26.9. 21:00
dnes

Skorojasno
14°C
27.9.
zítra

Polojasno
21°C / 11°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy dhl