Tank Power show VII.

ZeHa studio s.r.o. pořádá v areálu „TANK POWER“ tradiční zábavnou akci - každoročně připravovanou nejen pro dospělé, ale i pro děti. Součástí této show bude velký dětský den plný soutěží, her, zábavy a bohatého doprovodného programu.
Akce TANK POWER SHOW se bude konat v sobotu 23. května 2015 od 10.00 do 17.00 hod.

Doposud byl každý ročník věnovaný vzpomínkám na důležité události z období 1. i 2. světové války. Od konce 2. světové války to bude letos v květnu právě 70 let. Proto bychom tohoto významného výročí chtěli využít v celkové koncepci pro letošní show. U soutěžních stanovišť budou pro děti připraveny doplňující otázky související s druhou světovou válkou, čímž si děti nenásilnou a zábavně-výukovou formou rozšíří obzory a uvítají lehce získané poznatky, které pak mohou použít v hodinách dějepisu.

Významnou aktivitou, kterou děti jistě ocení je branný závod „O pohár generála Jaroslava Klemeše“. Tento závod je připraven pro děti ve věku od 10 - 15 let. Každé dítě bude obdarováno dárkem za splnění. Celý závod bude ukončen slavnostním vyhlášením třech nejlepších závodníků, kteří obdrží pohár a ceny. Pro mladší děti budou připraveny méně náročné aktivity a soutěže pod názvem“ Přeloučské hry starostky Ireny Burešové“. Každý malý závodník obdrží „Soutěžní kartu“, do které bude dostávat body za každý splněný úkol. Po absolvování všech aktivit se s touto kartičkou dostaví do Info stánku, kde kartu vymění za sladkou odměnu a dárečky.

Připraven je též bohatý doprovodný program, ve kterém budou k vidění dobové ukázky klubu vojenské historie, filmové a kaskadérské triky propojené s obdobím 2. světové války, historická vojenská technika, panelová výstava NKP Ležáky, ukázky dovedností Českého červeného kříže, dobrovolní hasiči Lázně Bohdaneč, Městská policie Pardubice, Městská policie Přelouč, vodní aktivity, lanové centrum, projížďky v Hummeru, Suzuki Samurai, obojživelné šestikolce, čtyřkolce, AVII 4x4, projížďky po vodě, airsoft, battlefield, face painting, apod. V jednání je účast výsadkářů Chrudim, výstava obrněných vozů, současné vojenské techniky a fotografická výstava k období 2. světové války. Dále jednáme o možnosti uskutečnění rekordu - Kolik osob zaparkuje v určitém časovém úseku na hodnotu pod 10 cm součtem. Jde o projekt Zážitkové prevence „zaPARKUJ A VYHRAJ“ v parkování na přesnost. Nejlepší parkující návštěvník bude oceněn a zároveň zařazen do celorepublikové soutěže o titul MISTR ČR 2015. Na programu je také Bubenické vystoupení Tokhi & Groove army a večer od 17.00 – 23.00 vystoupení 4 živých kapel.

Dokumenty

Akce

<<
březen 2019 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
krizek18
krizek19
krizek20
krizek21
krizek22
krizek23
24
25262728293031
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
24.3. 15:00
dnes

Oblačno
2°C
25.3.
zítra

Polojasno
9°C / 5°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy