Třetí ročník letní fotosoutěže „VAŠE pomoc v NAŠEM světě“

Vážení přátelé,

byl vyhlášen třetí ročník letní fotosoutěže „VAŠE pomoc v NAŠEM světě“ konající se u příležitosti Evropského roku pro rozvoj 2015. Soutěž bude probíhat do 9. 9. 2015.

Do soutěže se mohou s jednou zaslanou fotografií hlásit amatérští fotografové starší 15 let z celé České republiky.  V rámci letošního ročníku účastníci volí ze dvou kategorií, a to Pomáháme si navzájem a Česká ruka za hranicemi. Obsahem první kategorie mohou být snímky zachycující různé příběhy pomoci na území celé České republiky. Pomáháte vy sami či máte ve svém okolí někoho, kdo rád pomáhá – ať už své rodině, blízkým, nebo cizím lidem? Prostřednictvím fotografie znázorněte tento příběh. Záměrem druhé kategorie je zdokumentovat pomáhající aktivity českých občanů v zahraničí. Sdílejte zážitky z rozvojových projektů, workcampů, dobrovolnických pobytů či dnů, kdy za hranicemi pomáháte třeba i svým blízkým. Zkrátka zachyťte příběhy, které pomáhají!

Více o fotosoutěži naleznete na našich webových stránkách http://www.europe-direct.cz/strediska/pardubice/kalendar-akci/fotosoutez-vase-pomoc-v-nasem-svete/

V příloze e-mailu je připojen plakát k fotosoutěži a podmínky účasti.

Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
11.12. 19:00
dnes

Skorojasno
1°C
12.12.
zítra

Oblačno
2°C / 0°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy