Zač je v Pardubicích perník

Přijeďte si do Pardubic zahrát novou geosrandu vytvořenou speciálně pro rodiny s dětmi. Ježibabě z chaloupky všechen perníček sporcovali Mařenka a Jeníček. Vyražte zjistit, zač je v Pardubicích perník!

Ježibaba je vskutku krasavice. Na nose skví se jí parádní bradavice. Žila si klidně v chaloupce, kde stěny byly samý perníček, než jí ho spořádala Mařenka a Jeníček. Od té doby tajný recepis hledá, že v Pardubicích ho mají, spát jí nedá.

Ježibaba hledá tajný recept na nejlepší perník, aby dopekla chybějící perníčky na svoji chaloupku pro nadcházející oslavu. Pomoz jí ho najít a sladká odměna Tě nemine.

Více o hře: http://www.geofun.cz/zac-je-v-pardubicich-pernik/


O GEOFUNu

GEOFUN je nová unikátní mobilní aplikace pro chytré telefony s operačními systémy Android a iOS, která provede turisty zábavnou a soutěžní formou po nejzajímavějších místech v regionu, městě. Hra vychází z populárního geocachingu, ale svou povahou je mnohem akčnější a dobrodružnější. V podstatě se jedná o geolokační zábavnou hru nové generace, kde nestačí pouze místo najít a „checknout se“, ale v rámci ní plnit i různé úkoly. Na základě úspěšnosti plnění úkolů hráči dostávají body, tzv. geonky, které si ukládají na svá geokonta a podle jeho stavu pak získávají různé geohodnosti (od geovojína až geomaršála). GEOFUN je možné hrát téměř po celé České republice.

Aplikace s názvem GEOFUN je zdarma ke stažení na Google Play a v AppStoru. Další užitečné informace jsou na webu www.geofun.cz

Akce

<<
březen 2019 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
krizek18
krizek19
krizek20
21222324
25262728293031
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
21.3. 15:00
dnes

Oblačno
2°C
22.3.
zítra

Skorojasno
17°C / 6°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy