[w:trans]košík[/w:trans] Eagleheart, Sebastien a Flowerwhile

I tak by se dalo charakterizovat tour, na které se v polovině října vydávají kapely Eagleheart, Sebastien a Flowerwhile. Jejich společná šňůra zahrnuje celkem devět zastávek a určitě by nebylo od věci s touhle trojkou absolvovat kompletní program, neboť společně s přizvanými hosty, kteří se na jednotlivých štacích představí, nabízí "Power metal blast TOUR part 1" to nejlepší, co současná česká power metalová scéna může nabídnout.
Možná by turné mohlo nést podtitul „Grapowovy děti (a jejich přátelé) na cestách“. Vždyť v dílně tohoto kouzelníka vzniklo aktuálně chystané druhé album brněnských Eagleheart. Miminko je však třeba řádně donosit a vypiplat, takže dřív, než se dočkáme novinkových pecek ve studiové podobě, bude právě tohle tour ideální příležitostí ochutnat, co se v hlavách Eagleheart letos urodilo. Tři roky starý vynikající debut „Moment Of Life“ je už důkladně prověřenou zárukou kvality, jejich strhující, energií nabitá a vytrvale neutuchajícími fórky proložená show je dostatečně věhlasná a zkušenosti získané třeba ze společného tour se Salamandrou, z předskakování americkým Wasp, Blaze Bayleymu, André Matosovi, Axxis, Kreyson, z vystoupení na festivalech Masters Of Rock a Benátská Noc, či počtu dalších koncertů maximálně bohaté.
Nabídne-li se Rolandu Grapowovi dostatečně kvalitní materiál, může být jeho producentská a zvukařská práce tou definitivní třešničkou na povedeném dortu. To dokonale předvedli se svým loňským debutem „Tears Of White Roses“ pardubicko-brněnští SEBASTIEN. Jejich ambiciózní projekt, který sklízel ovace po celém světě, na kterém se u mikrofonu představili Amanda Somerville, Fabio Lione, Mike Di Meo, Apollo Papathanasio, Doogie White a na kytaru řádili Tore Moren a Roland Grapow, Sebastien představili naživo zatím pouze sporadicky, Power Metal Blast Tour vol. 1 tak bude první ucelenou příležitostí vychutnat i živou show kapely, která už intenzivně maká na následovníkovi vydařeného debutu.
Ti, kteří sledují Eagleheart, už nejspíš dávno znají i jméno FLOWERWHILE. Spojnici mezi těmito dvěma jmény tvoří nejen už bývalý kytarista Orlích srdcí Martin Klekner, ale i fakt, že debutové album kapely je nahráno, smícháno a netrpělivě čeká na startovní čáře. I když ani v tomhle případě se nejspíš šampaňského bouchnutého nad stříbrným kotoučem v rámci turné nedočkáme, Flowerwhile budou se svým thrash-power metalem v rámci tour největším tahákem pro hudebně agresivněji ladné jedince. 

Typ koncert
Místo konání Kulturní dům Hronovická (Pardubice)
Datum a čas konání so 26.11.2011 18:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (kulturní středisko je bezbariérové)
Zdroj dat Kulturní centrum Pardubice
Je třeba opravit údaje?

Souřadnice: 
 
 

Akce

<<
květen 2021 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
1415
krizek16
1718
krizek19
krizek20
212223
krizek24
krizek25
krizek26
27282930
31
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
8.5. 06:30
dnes

Skorojasno
2°C
9.5.
zítra

Polojasno
19°C / 5°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy