[w:trans]košík[/w:trans] Ondřej Smeykal / Bear Love (UK)

upozorněníV souvislosti s nařízením vlády je možné, že objekt přerušil nebo omezil poskytování služeb. Informujte se o aktuální situaci u provozovatele.

Český hráč na didgeridoo Ondřej Smeykal a britský hráč na obří gongy Bear Love připravili podzimní zvukovou událost. Jejich setkávání v Londýně vyústilo ve spolupráci na projektu s názvem Výprava. Společná performance pro obří gongy a didgeridoo je zážitkem nejen pro uši, ale i pozváním do elementárního světa, kde dřevo a kov v podobě nejstarších hudebních nástrojů lidské civilizace nabízí znovuoživení našich archetypálních zkušeností. Zkušenost, kterou publikum na takovýchto akustických vystoupeních získává, je nezaměnitelná. Frekvence gongů rezonuje těly a spojuje hudebníky s diváky i okolním prostorem. Společné setkání se tak stává hlubokým zážitkem jednoty a synergie nejen s místním geniem loci, ale i se sebou samými. Ondřej Smeykal je hráč na australský domorodý nástroj didgeridoo. Jeho styl hry je unikátní i v konfrontaci se světovými špičkami ve hře na tento nástroj. Smeykal svým projevem objevuje nové dosud neprobádané oblasti hry na didgeridoo. Precizním přednesem poukazuje na bohaté možnosti souzvuku hlasové modulace základního tónu a v kombinaci s variabilitou nátisku dosahuje neuvěřitelně bohaté škály zvukového zabarvení. Z obyčejné děravé větve vytváří Ondřej Smeykal jakýsi malý komorní orchestr.

Bear Love je hráč na obří gongy, křišťálové mísy, zvony a činely. Žije a pracuje v Londýně, rádius jeho působení je ale celoevropský. Do České republiky přijede tento zvukový experimentátor se svou kolekcí symfonických gongů. Bear Love používá nástroje o průměru 2,2 metrů, které patří mezi vůbec největší v Evropě. www.smeykal.com

Typ etno-world, koncert
Zakázán vstup se zvířaty Akce není vhodná pro děti
Místo konání Automatické mlýny (Pardubice)
Datum a čas konání pá 13.9.2013 19:00
URL www.divadlo29.cz
Předprodej vstupenek předprodej: Ticketportal a Turistické informační centrum Pardubice
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné 150 Kč
Zdroj dat Divadlo 29
Je třeba opravit údaje?

Souřadnice: 
 
 

Akce

<<
prosinec 2020 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
56
78910111213
14151617
krizek18
1920
21
krizek22
krizek23
krizek24
2526
krizek27
28
krizek29
krizek30
31
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
5.12. 22:00
dnes

Skorojasno
9°C
6.12.
zítra

12°C / 9°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy