[w:trans]košík[/w:trans] Můj romantický příběh

Současná komedie o hledání lásky.

Komedii Můj romantický příběh napsal mladý skotský autor D. C. Jackson částečně na motivy vlastních zážitků a svým námětem je v mnohém typická pro dnešní mladou generaci, která je často nazývána generací singles. Hra získala hlavní cenu na prestižním Fringe festivalu v Edinburghu a byla úspěšně uvedena v několika zemích světa. Vtipný, trefný a opravdu ničemu se nevyhýbající příběh jednatřicetiletého Toma a jeho o dva roky starší kolegyně ze zaměstnání Amy, kteří spolu po firemním večírku začnou trochu nečekaně chodit, je vyprávěný nejprve mužem a poté (s náležitě proměněnou optikou) také ženou. Oba pohledy na stejné události se od sebe pochopitelně liší, stejně tak, jako se od sebe odlišují přístupy mužů a žen k lásce a ke vztahům. Společným tématem jsou však v obou případech nedorozumění, citové zážitky z minulosti a neochota či neschopnost být sám sebou.

Můj romantický příběh je divadelní zpovědí jedné generace a nabízí nejen smích a dojetí, ale klade i otázky, na něž všechny generace hledaly, hledají a budou hledat odpovědi Jak si najít holku, když si myslíte, že jste totální looser? Jak se máte cítit, když jste pohledná žena, je vám 33 a všechny vaše kamarádky jsou již dávno vdané? Jak dostat zástupce opačného pohlaví do postele a pak v pravou chvíli zase z postele? Jaká metoda je nejlepší, když se chcete vyvléci z možných závazků? Jak proplout životem, aniž by se vás něco skutečně dotklo? A jde to vlastně?

autor: D. C. Jackson

režie: Tomáš Svoboda

hrají: Jan Hušek, Lenka Langová/Barbora Valentová/Vendula Fialová, Ivana Wojtylová, Jan Vlas/Jakub Albrecht, Radek Valenta a Petra Horváthová/Barbora Kubátová.

Typ činohra
Délka 2 hod. 15 min.
Přístupné od 15 let
Místo konání Východočeské divadlo (Pardubice)
Datum a čas konání
  • so 31.1.2015 19:00
  • st 28.1.2015 17:00
Součást festivalu

Grand Festival smíchu 2015

Součást opakované události Grand Festival smíchu
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (kulturní středisko je bezbariérové)
Vstupné 130, 150, 270, 330, 370, 390 Kč
Související aktuality
  • Jubilejní XV. ročník Grand Festivalu smíchu je za dveřmi (19.1.2015, Divadlo.cz)
Zdroj dat Ticketportal
Je třeba opravit údaje?

Souřadnice: 
 
 
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
1.12. 22:30
dnes

Oblačno
8°C
2.12.
zítra

5°C / 2°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy