[w:trans]košík[/w:trans] Koncert - Alasdair Bouch

Britský kytarista a zpěvák se představí v Pardubicích. A co víc, u nás v Grandiózním Kulturáčku.

Poslechněte si: www.reverbnation.com/alasdairbouch Sledujte: www.youtube.com/user/delovacz Přidejte si: www.facebook.com/alasdairbouch

Alasdair Bouch je anglický singer-songwriter. Muzikantem na plný úvazek se stal teprve před 7 lety, ale s vystupováním jako frontman má více než 25 let zkušeností. Během této doby si vytvořil pověst jako zpěvák s nezaměnitelným hlasem. Jeho styl je těžko definovatelný; mísí se v něm alternative-folk, melodický rock a hard blues. Jelikož je Alasdair světoběžníkem s kytarou v ruce, je jasné, že se v textech objevují zkušenosti, které při jeho dlouhých cestách prožil. Během posledních let hrál Alasdair běžně 150 vystoupení ročně, a to jak na samostatných koncertech, tak i na festivalech. Pravidelně navštěvuje Německo, Rakousko, Polsko, Francii, Belgii, Velkou Británii, Švýcarsko a také Českou republiku. Jeho debutové folk-bluesové album 'First Person Singular', druhé soul-rockové album 'Second-Hand Lullabies' a později také třetí rock-bluesové album 'Third Time Lucky' doslova svedly posluchače. V současnosti je Alasdair na turné k jeho aktuální alternative-folk desce 'Go Forth!'.

Tato čtvrtá deska je plná songů, které by dokázaly dojmout i toho největšího pesimistu. Všemi očekávané páté album vychází začátkem roku 2017. Mezitím se ovšem můžeme těšit z čerstvě vydaného EP "Live in Little Paris", prvního ze série archivních koncertních nahrávek (pouze pro digitální download), jehož nahrávka byla pořízena v Teplicích letos v létě. Jeho intimní a vášnivé živé koncerty ohromily široké obecenstvo a nenechaly ani nejpřísnější kritiky na pochybách o tom, že Alasdair patří ke světové špičce. Těšíme se.

Typ koncert
Místo konání Grandiózní kulturáček (Pardubice)
Datum a čas konání so 8.4.2017 16:00 - 17:30
Zdroj dat Grandiózní kulturáček
Je třeba opravit údaje?

Souřadnice: 
 
 

Akce

<<
červenec 2021 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
krizek18
krizek19
krizek20
krizek21
krizek22
krizek23
krizek24
krizek25
krizek26
krizek27
krizek28
293031
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
29.7. 15:00
dnes

Skorojasno
26°C
30.7.
zítra

Skorojasno
29°C / 15°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy