[w:trans]košík[/w:trans] Univerzita Pardubice - Kontakt 2017 - kam po vysoké škole

Univerzita Pardubice propojuje vysokoškolské studium s praxí nejrůznějšími formami. Svým studentům a budoucím absolventům, kteří se zajímají o možnosti svého budoucího profesního působení, nabízí každoročně na jaře i veletrh pracovních příležitostí s názvem Kontakt 2017.

Ve středu 15. března se veletrh Kontakt uskuteční v prostorách univerzitní auly a v prostorách Fakulty chemicko-technologické v kampusu v Polabinách, a to od 9 do 15 hodin. Na jednom místě, na několika desítkách stánků mají vysokoškoláci možnost absolvovat individuální setkání se zástupci společností působících v různých oblastech hospodářství. Vysokoškoláci tak mají jedinečnou příležitost se osobně setkat s personálními manažery nejrůznějších firem, společností a institucí, zeptat se jich na možnosti zaměstnání, pracovní podmínky, požadavky na budoucí zaměstnance i na samotný průběh přijímacího řízení či pohovoru, dokonce nabídnout personalistům i svůj životopis a dovednosti. Studenti nižších ročníků mohou veletrh využít ke konzultaci možností svých odborných praxí a stáží ve firmách nebo si domluvit téma své diplomové práce.

Pouhým veletrhem pomoc studentům při jejich přechodu ze studia do zaměstnání nebo k podnikání nekončí. Na univerzitě funguje již několikátým rokem Kariérní Centrum, které nabízí studentům poradenství, kurzy, tréninky, workshopy a poskytuje jim asistenci a podporu s cílem zlepšit jejich orientaci při nástupu na trh práce. Pro zájemce o podnikání připravuje a realizuje např. i speciální kurzy „Jak zahájit podnikání‟. Monitoruje trh práce a spolupracuje se zaměstnavateli, je v těsném kontaktu s partnery z aplikační sféry a rozvíjí i spolupráci s absolventy Univerzity Pardubice se zkušeností z praxe. To vše pro rozšíření a zlepšení služeb a pomoci studentům při nástupu do jejich prvního zaměstnání a pro nalezení vhodného a perspektivního uplatnění na trhu práce.

Typ veletrh pracovních příležitostí
Zakázán vstup se zvířaty
Místo konání Univerzita Pardubice (Pardubice)
Datum a čas konání st 15.3.2017 9:00
URL www.uni-pardubice.cz
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Univerzita Pardubice
Je třeba opravit údaje?

Souřadnice: 
 
 

Akce

<<
květen 2021 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
1415
krizek16
1718
krizek19
krizek20
212223
krizek24
krizek25
krizek26
27282930
31
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
9.5. 15:30
dnes

Skorojasno
23°C
10.5.
zítra

Polojasno
26°C / 12°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy