Dětský den s atletikou
Atletický oddíl Hvězda Pardubice „Dětský den s atletikou“. Děti si budou moci vyzkoušet jednotlivé atletické disciplíny a porovnat své výkony i se světovými rekordy. V areálu Městského atletického stadionu si užijí také spoustu další zábavy, od skákacího hradu, malování na obličej, balónků a atd. V rámci dětského dne si můžou děti prohlédnout hasičský či policejní vůz. Účastníky čeká zábavný program i soutěže po celý den. Každý, kdo se zúčastní dětského dne, si odnese mimo skvělého zážitku také diplom a dárek. Program zahájí v 10 h a bude trvat do 16 h.
Náplň budou mít i milovníci běhů. V 10.30 h odstartuje „Lidový běh“ – 2,5 km dlouhý okruh. V 11 h padne startovní výstřel k silničnímu běhu na 10 km – „Desítka Hvězda Pardubice“, letos proběhne již 47. ročník. Následně v 11.05 h vyběhnou na svou 400 m dlouhou trať (1 okruh na tartanové dráze) ti nejmenší účastníci, v rámci „Běhu pro rodiče s dětmi“.
Ve spolupráci se společností Autocentrum Barth proběhnou testovací jízdy vozů Škoda, včetně nové Škody Kodiaq. Proběhne také soutěž o vůz do osobního vlastnictví, o zájezd do horského střediska v ČR, o zapůjčení Škody Kodiaq na víkend a další… Akce proběhne pod záštitou 1. místopředsedkyně Senátu Parlamentu České republiky Mgr. Miluše Horské, primátora statutárního města Pardubic Ing. Martina Charváta a náměstka primátora Mgr. Jakuba Rychteckého.
Zúčastněte se této akce, připomeňte si atletickou část Olympijského Rioparku na Špici a získejte jednu z hlavních cen slosovatelné soutěže.
Typ | atletika, basketbal, běh, cvičení, dětský den |
---|---|
![]() ![]() |
|
Délka | 6 hod. |
Místo konání | Městský atletický stadion (Pardubice) |
Datum a čas konání | ne 7.5.2017 10:00 - 16:00 |
URL | www.hvezda-pardubice.cz/skolni-atleticky-parapohar |
Přístupné pro vozíčkáře | Ano |
Vstupné | Bezplatný vstup |
Dokumenty |
|
Zdroj dat | Městský atletický stadion |
Je třeba opravit údaje? |