[w:trans]košík[/w:trans] Dance of Shiva - Anusara Yoga workshop

Z hlubin našeho nekonečného potenciálu čerpáme sílu a energii k manifestaci. V tomto workshopu budeme hledat rytmus svého vlastního srdce a nechat se jím vést k své vlastní pravdě i osobní svobodě. S vědomím, že každý z nás je malou součástí vzájemně propojené sítě nejvyššího vědomí a čím lépe se naučíme naslouchat zvuku vlastního srdce, tím plněji se můžeme vrhnout do našeho společného životního tance. S pomocí vyvážené jógové praxe, pranajamy, meditace i síly éterických olejů se vydáme na cestu k samotnému zdroji.

MUDr. Tereza Kertesz
Anusara-Inspired yoga teacher

Studio Yogadream

Tereza je žena, matka, kamarádka, lékařka, zakladatelka a majitelka studia Yogadream v Hradci Králové. S jógou se seznámila před více než deseti lety v Německu a naprosto jí propadla.

Po kratším hledání svého stylu zakotvila u Anusara Yoga a v roce 2014 se stala Anusara Elements yoga teacher v Berlíně, v roce 2016 získala titul Anusara-Inspired Yoga Teacher a stále ve svém vzdělávání pokračuje. Inspirací se jí stali její učitelé Christina Lobe, Kai Hill, Annette Söhnlein, Barbra Noh, Andrea Boni a Erica Jago. V jejím zaměstnání s pacienty s nádorovým onemocněním jí postupně začal chybět celistvý náhled na otázky fyzického i psychického zdraví, proto se rozhodla prohloubit své znalosti nejprve na poli psychoonkologie a poté ájurvédské medicíny na universitě Essen, která pro ni vytvořila jakýsi logický spojovací můstek mezi moderní medicínou a jógou.

Jóga pro mě znamená napínavou cestu za poznáním sama sebe. Jedině, když sama vím, kdo jsem, jaké je moje vnitřní jádro, co by mohl být můj vnitřní zdroj energie, teprve potom mohu s radostí kráčet životem, plně a s pokorou přijímat dary které mi život přináší, se zvědavostí a otevřeností potkávat lidi kolem sebe. A přesně tuto možnost mi nabízí jóga; být sama sobě zrcadlem, zahledět se pod povrch událostí v mém životě a stále více vplouvat do života v jeho nekonečné plnosti a celistvosti.

Typ jóga, meditace
Místo konání Yogalab (Pardubice)
Datum a čas konání ne 22.4.2018 10:00 - 12:00
URL https://www.facebook.com/yogalab.cz/events/
Vstupné 380 Kč
Zdroj dat Yogalab
Je třeba opravit údaje?

Souřadnice: 
 
 

Akce

<<
říjen 2021 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
krizek18
krizek19
krizek20
krizek21
krizek22
krizek23
krizek24
25262728293031
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
25.10. 22:30
dnes

Skorojasno
6°C
26.10.
zítra

Zataženo
13°C / 3°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy