[w:trans]košík[/w:trans] Vánoce ve mlejnech

Společnost Foxconn pořádá 2. prosince Vánoce ve mlejnech pro své zaměstnance a širokou veřejnost. Připraven je bohatý program pro děti i dospělé. Vánoční fotoateliér, pohádkové kino či gurmánské trhy jsou jen střípky toho, co na návštěvníky čeká. Pomyslnou třešničkou bude vystoupení Olgy Lounové a tria Inflagranti. Předvánoční akce se uskuteční v areálu Automatických mlýnů Pardubice, který je od roku 2016 ve vlastnictví rodiny Smetanových. Veřejnost bude mít tak poslední možnost navštívit prostory před plánovanou přestavbou na Východočeskou galerii.

„Srdečně zveme všechny naše zaměstnance i místní, aby společně s námi přišli nasát předvánoční atmosféru na událost Foxconn Vánoce ve mlejnech. Připraven je velmi pestrý program, proto věřím, že si na své přijde opravdu každý. Záměrně jsme vybrali prostory Automatických mlýnů, které se široké veřejnosti brzy uzavřou,“ říká Jitka Kratochvílová, Chief Compliance & Development Office.

Foxconn Vánoce ve mlejnech se uskuteční již tuto neděli 2. prosince. Pro návštěvníky je připravena bohatá nadílka v podobě zábavného a hudebního programu. Chybět nebude ani promítání vánočních filmů jako Anděl Páně 2 a Legendární parta, představení „andělského“ tance nebo dobový kolotoč. O hudební doprovod se postará Olga Lounová, chlapecký sbor Bonifantes či smyčcové trio Inflagranti.

„Kulturní památku Automatické mlýny navrhl architekt Josef Gočár na počátku 20. století. Nyní je čas vdechnout objektu nový život. Akce Foxconn Vánoce ve mlejnech je proto na dva až tři roky poslední možností navštívit objekt před jeho plánovanou přestavbou na Východočeskou galerii,“ říká architekt Lukáš Smetana, majitel areálu Automatické mlýny Pardubice.

Typ koncert, trhy / jarmark, výstava - vánoce a advent
Zakázán vstup se zvířaty Akce je vhodná pro děti
Místo konání Automatické mlýny (Pardubice)
Datum a čas konání ne 2.12.2018 10:00 - 16:00
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Zdroj dat Turistické informační centrum Pardubice
Je třeba opravit údaje?

Souřadnice: 
 
 

Akce

<<
únor 2021 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
krizek18
krizek19
krizek20
krizek21
krizek22
krizek23
krizek24
krizek25
krizek26
krizek27
krizek28
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
28.2. 15:00
dnes

Skorojasno
8°C
1.3.
zítra

Jasno
11°C / 2°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy