[w:trans]košík[/w:trans] Legenda jménem Tyrannosaurus rex

Dnes už sotva najdeme někoho, kdo ještě neslyšel o "T. rexovi". Třináct metrů dlouhé a devět tun těžké dravé monstrum patří k největším známým masožravým zvířatům historie naší planety a právě v posledních letech se o tomto tvorovi dozvídáme nejvíc informací za celou dobu od jeho objevení před více než stoletím. O novinkách z výzkumu i o všem, co jste kdy chtěli vědět o tomto nejslavnějším z dinosaurů, pojednává přednáška popularizátora paleontologie Mgr. Vladimíra Sochy, mj. autora knihy "Legenda jménem Tyrannosaurus rex".

Lektor: Mgr. Vladimír SochaMísto: online - Zoom a Youtube.

Beseda po skončení živého vysílání nebude uložena a nebude tak možné si ji pustit později ze záznamu.

Typ beseda, přednáška
Poznámka Informace ke sledování besedy: Beseda proběhne formou živě vysílané videokonference přes Zoom, kterou bude možné zároveň sledovat na Youtube kanálu knihovny: https://www.youtube.com/channel/UCC01YA5rsWzAkpq7s8Q84HQBěhem besedy je možné psát dotazy a komentáře do chatu. Druhou možností je připojení přes aplikaci Zoom. Tato varianta Vám umožňuje vstupovat do besedy svými dotazy a komunikovat přímo s přednášejícím. Připojení na Zoom je možné buď z webového prohlížeče bez nutnosti instalace, nebo v nainstalované aplikaci, a to jak z počítače, tak i z notebooku, mobilu či tabletu. Je na Vás, zda si budete chtít na svém zařízení zapnout kameru a být vidět, nebo zda ji necháte vypnutou. Dotazy na Zoomu je možné pokládat buď přímo (po zapnutí mikrofonu), nebo je psát do chatu. Návod k připojení bez nutnosti instalovat aplikaci najdete zde. Odkaz k připojení na Zoom bude vložen sem v den konání besedy. Místnost bude otevřená už od 16:30. Připojení do místnosti na Zoomu bude možné i v průběhu besedy. Kontakt pro případné dotazy k připojení: l.jirglova@knihovna-pardubice.cz, tel.: +420 702 250 478
Místo konání Krajská knihovna v Pardubicích (Pardubice)
Datum a čas konání
upozorněníV souvislosti s nařízením vlády omezující konání akcí doporučujeme si ověřit platnost konání akce u pořadatele.
út 22.6.2021 17:00
Přístupné pro vozíčkáře Ano
Vstupné Bezplatný vstup
Zdroj dat Krajská knihovna v Pardubicích
Je třeba opravit údaje?

Souřadnice: 
 
 

Akce

<<
červen 2021 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
13
14151617181920
212223
krizek24
252627
krizek28
2930
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
13.6. 15:00
dnes

Oblačno
15°C
14.6.
zítra

Jasno
23°C / 7°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy