[w:trans]košík[/w:trans] Cirkus Kabát 2021

Kabát Turné 2020, aktuálně 2021 se nedá odjet. Takže překládáme již podruhé na podzim 2022. Aktuálně dáváme dohromady náhradní termíny. Jaro jsme zavrhli, protože nevěříme vládním opatřením, je tam ply off extraligy a zároveň se pořadatelé dalších akcí zoufale snaží na jaro přeložit své již několikrát zrušené koncerty. V našem případě je to nerealizovatelné, protože překládáme 21 koncertů, a to je bohužel vše úplně jinak. My to musíme odjet vkuse bez velkých pauz, a to aktuálně nelze z výše uvedených důvodů.

Proto jsme se na poslední chvíli rozhodli, že připravíme v rámci aktuálních možností open air turné Cirkus Kabát 2021. Prostě nás to vše už opravdu štve, a chceme hrát, a potkat se s Vámi! Naplánovali jsme na Kabát neuvěřitelných 27 měst! Je to celé koncipované do regulérního cirkusového šapitó, které ale oproti běžnému cirkusu nebude mít boční plachty, a tak je v podstatě celé otevřené. Nejen že se nám to líbí vizuálně, ale i v případě nepřízně počasí to umožní divákům nestát na dešti. Zároveň může člověk stát i mimo samotné šapitó, vesele si popíjet pivko a kouřit, a zároveň vše skvěle vidí a slyší!

Z důvodů neschopnosti včas s předstihem nám dát jasné noty, co a jak můžeme v létě provozovat, je kapacita rozdělena na dvě poloviny: levá a pravá polovina šapitó (v případě, že vrchnost dovolí, tak se to vše sleje do jednoho kotle), a kapacita je nyní omezena na celkových 1000 osob (500 + 500). Není to na Kabát běžná kapacita, ale je pravdou, že již několik let mluvíme o něčem jako „klubovém Turné“, ale tam by nešlo dodržet jednotný design. Tady to bude ve všech městech naprosto identické, a myslíme si, že to bude mít neopakovatelnou atmosféru.

Vždy je v každém jednom městě jednotné vstupné. Není žádné sezení, žádné lepší a horší místo. Všechna místa jsou si rovna (to jak hláška od Marxe, co?). Kdo kdy přijde, tam holt bude. Mělo by být všude v rámci tohoto areálu k dispozici občerstvení, jako je pivo, nealko, míchané nápoje atd. A bude exklusivní merč (trika atd.) vyrobené speciálně k tomuto projektu, které se budou prodávat výhradně na tomto turné.

Doufáme, že to vše, tak jak jsme to zde popsali, pochopíte, a dáte nám zapravdu. Že to prostě jiné řešení nemá. Čekat do konce září, jestli se náhodou vrchnost neumoudří, a s ohledem na parlamentní volby náhodou kulturu na pár týdnů neuvolní, aby to pochopitelně ihned po volbách s odkazem na doporučení „odborných kapacit“ zase celé (v našem případě uprostřed turné) zavřeli? Na to čekat opravdu nebudeme!

Těšíme se na Vás! Už aby se jelo...

Typ koncert, rock
Zakázán vstup se zvířaty Akce není vhodná pro děti
Místo konání Městský atletický stadion (Pardubice) - travnatá plocha u atletického stadionu - vstup z ulice Staňkova
Datum a čas konání so 28.8.2021 20:00
URL https://kabat.cz/letni-cirkus-kabat-2021-puvodni-turne-2020-21-prelozeno-na-2022/
Přístupné pro vozíčkáře Ne
Vstupné 777 Kč + poplatky
Zdroj dat Turistické informační centrum Pardubice
Je třeba opravit údaje?

Souřadnice: 
 
 

Akce

<<
září 2021 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
1819
20212223242526
27282930
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
18.9. 18:00
dnes

Zataženo
15°C
19.9.
zítra

Oblačno
16°C / 7°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy