[w:trans]košík[/w:trans] Ranní show Evropy 2

Česká republika zažije v roce 2010 největší zábavní show v historii a pro jeden večer propojí vaše město, váš region a přilehlé planety v jeden ohromný vesmír zábavy.

Hvězdné bude i bavičské komando, v jehož čele vystoupí kapitán showbusinessu, moderátor, dj a zpěvák Leoš Mareš. Samozřejmě nebudou chybět ani jeho skvělí parťáci Ranní Show Evropy2, Patrik Hezucký a půvabná Lucie Šilhánová. K této nadprůměrně veselé trojici bude jako host přizván moderátor Pavel Cejnar. Hudební rozjezd vezme do svých rukou rezidentní Dj celé show za pomoci vybrané djské posádky daného regionu. Kompletní tour proběhne pouze v osmi vybraných regionech a to na zimních stadionech, výstavištích a ve velkokapacitních objektech.

Čekají vás super soutěže, volba "nej dívky" show a ve finále celé tour, krásné tanečnice a hostesky, speciální laserová show z Holandska a k tomu světla a projekce od profi mistrů ze společnosti Koncertservis, která spolupracuje například s Českou Televizí nebo zajišťuje světelné show na mnoha megakoncertech a vyhlášených festivalech. V celém pavilonu bude postaven masivní grandsupport, na který bude zavěšena obří konstrukce světelných efektů, videoprojekcí a pyrotechniky. Zvukovou kulisu obstará systém EAW z USA. Třešničkou na dortu pak bude vystoupení taneční skupiny TBASS, která je ověnčena tituly čtyřnásobní mistři České republiky ve stylu breakdance, vícemistři světa, taneční skupina roku 2008 v ČR.

Těšit se můžete nejen na jedinečný program a doprovodnou show, vysoký komfort a služby, ale k umocnění zážitků vám jistě poslouží i kvalitně připravené bary včetně oblíbených koktejlů, jejichž cílem bude uspokojit všechny za příznivé a dostupné ceny. Ti z vás, co dorazí již na začátku party, se mohou těšit ze společnosti šťavnatých hostesek, které vám poskytnou ochutnávku vybraných drinků.

Věříme, že jsme vás v krátkosti naladili na stejnou vlnu a že se s námi svezete na jednom z největších zábavních projektů České republiky, které pro vás ve spolupráci s rádiem Evropa2 připravujeme. Celá tour má speciálně připravenou webovou prezentaci, kde budete moci získat potřebné informace, prohlížet fotky z minulých akcí, soutěžit o super ceny a nebo nám jednoduše napsat svoje postřehy.

Petr Dzingel - Dance Club Promotion

Typ show
Místo konání Výstavní, kongresové a kulturní centrum Ideon (Pardubice)
Datum a čas konání pá 22.10.2010 20:00
Přístupné pro vozíčkáře Neznámo (kulturní středisko je částečně bezbariérové)
Zdroj dat Turistické informační centrum Pardubice
Je třeba opravit údaje?

Souřadnice: 
 
 

Akce

<<
září 2021 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
1819
20212223242526
27282930
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
18.9. 17:30
dnes

Zataženo
15°C
19.9.
zítra

Oblačno
16°C / 7°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy