Kalendář akcí

Vyhledání akcí

začátek: konec:
Další parametry vyhledávání
so 5.8.2017 - pá 11.8.2017
košík Pardubická juniorka (tenis)
LTC Pardubice
út 3.10.2017 17:00 čt 5.10.2017 17:00 čt 12.10.2017 17:00 ne 15.10.2017 10:30 ne 22.10.2017 10:30 út 24.10.2017 17:00 út 31.10.2017 18:00 čt 2.11.2017 18:15 ne 12.11.2017 10:30 út 14.11.2017 17:00 čt 16.11.2017 17:00 ne 19.11.2017 10:30 ne 26.11.2017 10:30 út 28.11.2017 17:15 čt 30.11.2017 17:00 ne 3.12.2017 10:30 čt 7.12.2017 18:15 ne 10.12.2017 10:30 út 12.12.2017 17:15 út 19.12.2017 17:15 čt 21.12.2017 17:00 čt 4.1.2018 17:00 ne 7.1.2018 10:30 út 9.1.2018 17:15 čt 11.1.2018 17:00 ne 14.1.2018 10:30 čt 18.1.2018 17:00 ne 21.1.2018 8:45 čt 25.1.2018 17:00 út 6.2.2018 17:15 čt 8.2.2018 17:00 ne 11.2.2018 10:00 út 13.2.2018 17:15 ne 18.2.2018 12:00 út 20.2.2018 17:15 čt 22.2.2018 17:00 čt 1.3.2018 17:00 ne 4.3.2018 10:15 čt 8.3.2018 17:00 ne 11.3.2018 10:30 út 20.3.2018 17:15 čt 22.3.2018 17:45 út 27.3.2018 17:15 čt 29.3.2018 17:00 út 10.4.2018 17:30
košík Veřejné bruslení (bruslení)
Enteria Aréna
ne 8.10.2017 8:45 ne 15.10.2017 8:45 ne 22.10.2017 9:00 ne 29.10.2017 8:45 ne 5.11.2017 8:45 ne 12.11.2017 8:45 ne 26.11.2017 8:45 ne 3.12.2017 8:45 ne 10.12.2017 8:45 po 25.12.2017 15:15 ne 7.1.2018 8:45 so 13.1.2018 8:45 ne 21.1.2018 7:30 ne 28.1.2018 8:45 ne 11.2.2018 8:30 ne 18.2.2018 8:00 ne 4.3.2018 9:45 ne 11.3.2018 8:45 pá 30.3.2018 8:45
košík Bruslení pro rodiče s dětmi (bruslení)
Enteria Aréna
pá 8.9.2017 - ne 10.9.2017 pá 6.10.2017 - ne 8.10.2017
košík Kurz in-line bruslení - děti (in-line bruslení)
Družstevní (Pardubice) - hřiště u ZŠ Polabiny 1
pá 22.9.2017 - ne 24.9.2017
košík Kurz in-line bruslení - pro děti i dospělé (in-line bruslení)
Družstevní (Pardubice) - hřiště u ZŠ Polabiny 1
so 9.9.2017
košík Minimoto Cup (motokros)
Motodrom Pardubice
so 14.10.2017 9:30 so 9.12.2017 9:30
so 11.11.2017 9:00 so 26.5.2018 9:00
košík Hormonální jóga (jóga, seminář)
Yogalab
út 1.8.2017 20:15
košík Super night trip (jóga)
Yogalab
út 19.9.2017 16:30 út 26.9.2017 16:30 út 3.10.2017 16:30 út 10.10.2017 16:30 út 17.10.2017 16:30
košík Kundalini jóga (jóga)
Yogalab
čt 3.8.2017 18:00 čt 10.8.2017 18:00 čt 24.8.2017 18:00 čt 31.8.2017 18:00
út 8.8.2017 20:15 út 15.8.2017 20:15 st 23.8.2017 20:00 čt 31.8.2017 19:30
košík Super night trip (jóga)
Yogalab
pá 4.8.2017 17:00
po 14.8.2017 út 15.8.2017 st 16.8.2017 čt 17.8.2017 pá 18.8.2017
košík Yogalab Letní kemp pro děti na vodě i na suchu (cyklistika, horolezectví, in-line bruslení, jóga, plavání)
Pardubice
st 2.8.2017 9:00
košík Fit strečink (cvičení)
Yogalab
st 2.8.2017 17:00 st 9.8.2017 17:00 st 16.8.2017 17:00 st 23.8.2017 17:00 st 30.8.2017 17:00 st 6.9.2017 17:00 st 13.9.2017 17:00
út 1.8.2017 18:30 so 4.11.2017 9:30 so 25.11.2017 15:30
košík Pilates s Luckou (pilates)
Yogalab
st 2.8.2017 18:30 st 9.8.2017 18:30 st 16.8.2017 18:30 st 23.8.2017 18:30
košík Sup Pilates s Luckou (pilates)
Yogalab
ne 6.8.2017 16:30 ne 20.8.2017 16:30 ne 27.8.2017 16:30
po 31.7.2017 - pá 4.8.2017
košík Letní sportiáda (atletika, basketbal)
Dostihové závodiště Pardubice
út 1.8.2017 18:00 út 8.8.2017 18:00 út 15.8.2017 18:00 čt 24.8.2017 18:00 út 29.8.2017 18:00 út 5.9.2017 17:30
košík Sup Yoga s Veronikou (jóga)
Yogalab
so 5.8.2017 10:00
so 12.8.2017 - ne 20.8.2017
košík Sportovní park Pardubice 2017 (akce určené pro děti, běh, in-line bruslení, streetball)
Pardubice - Park na Špici
so 12.8.2017 10:00 út 15.8.2017 10:00
košík Sportovní park SUP (jóga)
Yogalab
ne 13.8.2017 16:30
košík Odpolední Hatha jóga na trávě (jóga)
Tyršovy sady
ne 13.8.2017 18:00
košík Sunday Yoga Sportovní park (jóga)
Zámek Pardubice - Východočeské muzeum - rondel
po 14.8.2017 8:00 út 15.8.2017 8:00 st 16.8.2017 8:00 čt 17.8.2017 8:00 pá 18.8.2017 8:00
košík Paddleboard letní camp 3 (jóga, příměstský tábor)
Yogalab
út 15.8.2017 7:00
košík Morning Yoga Sportovní Park (jóga)
Zámek Pardubice - Východočeské muzeum - Rondel
čt 17.8.2017 18:00
košík Open Air Yoga Sportovní park (jóga)
Zámek Pardubice - Východočeské muzeum - rondel
pá 18.8.2017 17:00
košík Paddleboardová škola (ostatní (sport))
Yogalab
pá 18.8.2017 19:00
so 19.8.2017
košík Surya yoga fest - jóga pro všechny (jóga)
Centrum Kosatec
čt 24.8.2017 18:00
pá 25.8.2017 10:00
košík Cena primátora Pardubic (volejbal)
Pardubické letní kino
st 30.8.2017 19:00
košík Super night kids trip (ostatní (sport))
Yogalab
pá 1.9.2017 18:00
košík Sokol Pardubice x Tatran Střešovice (florbal)
Sportovní hala Dašická
so 2.9.2017 9:00
košík Profi-Zevl-fellaz nohejball turnament (nohejbal)
Na Drážce (Pardubice)
ne 3.9.2017 11:00 ne 3.9.2017 13:00
po 4.9.2017 15:00 út 5.9.2017 15:00 st 6.9.2017 15:00 čt 7.9.2017 15:00 po 11.9.2017 15:00 út 12.9.2017 15:00 st 13.9.2017 15:00 čt 14.9.2017 15:00
košík Nábor do oddílu atletiky (akce určené pro děti, atletika)
Městský atletický stadion
út 5.9.2017 18:00 čt 7.9.2017 18:00 út 12.9.2017 18:00 čt 14.9.2017 18:00
košík Běžecký trénink pro veřejnost (běh)
Městský atletický stadion
út 5.9.2017 19:00 út 12.9.2017 19:00 út 19.9.2017 19:00 út 26.9.2017 19:00
košík Jóga pro začínající (jóga, kurz)
Sokolovna
st 6.9.2017 17:00
košík Nábor na cvičení pro ženy Fit & Box (box, kickbox, kulturistika a fitness)
Fit & Sport
čt 7.9.2017 18:40
košík Nábor na kickbox (box, kickbox)
Fit & Sport
pá 8.9.2017 18:00
po 11.9.2017 st 13.9.2017 po 18.9.2017 st 20.9.2017 po 25.9.2017 st 27.9.2017 po 2.10.2017 st 4.10.2017 po 9.10.2017 st 11.10.2017 po 16.10.2017 st 18.10.2017 po 23.10.2017 st 25.10.2017 po 30.10.2017 st 1.11.2017 po 6.11.2017 st 8.11.2017 po 13.11.2017 st 15.11.2017 po 20.11.2017 st 22.11.2017 po 27.11.2017 st 29.11.2017 po 4.12.2017 st 6.12.2017 po 11.12.2017 st 13.12.2017 po 18.12.2017 st 20.12.2017 po 25.12.2017 st 27.12.2017 po 1.1.2018 st 3.1.2018 po 8.1.2018 st 10.1.2018 po 15.1.2018 st 17.1.2018 po 22.1.2018 st 24.1.2018 po 29.1.2018 st 31.1.2018
košík Jóga pro radost ze života (jóga)
Regenerační centrum Pampeliška
út 12.9.2017 16:00
út 12.9.2017 17:20
st 13.9.2017 13:00
košík Turnaj v pétanque na podporu duševního zdraví (petanque)
- před kavárnou Galerie Café Park
st 13.9.2017 14:00
košík Hry pro seniory (akce určená pro seniory, kuželky, možnost zdravotního vyšetření, petanque, stolní tenis)
Městský obvod III - Dubina
so 16.9.2017 9:30 pá 17.11.2017 9:30 ne 17.12.2017 9:30
košík Fascial jóga seminář (jóga, seminář)
Yogalab
so 16.9.2017 10:00 so 16.9.2017 12:00
košík Pasos Pardubice vs. Choceň (softbal)
Krtkova aréna
so 16.9.2017 13:30
košík BK Synthesia Pardubice - USK Praha (basketbal)
Sportovní hala Dukla
so 16.9.2017 14:00
košík Podél Chrudimky na Červeňák (vycházka)
Pardubice - sraz zájemců je u obloukového mostu přes Chrudimku u parku Na špici
so 16.9.2017 14:00
košík Sokol Pardubice x TJ Znojmo Laufen CZ (florbal)
Enteria Aréna
so 16.9.2017 16:00
košík BK Synthesia Pardubice - Basket Svitavy (basketbal)
Sportovní hala Dukla
ne 17.9.2017 9:30 ne 17.9.2017 13:30
košík Harmonizační jóga (jóga, seminář)
Duhové zvonky - Studio jógy
ne 17.9.2017 10:00
košík Zámecké valy a Tyršovy sady (vycházka)
Pardubice - Sraz zájemců je na Přihrádku
ne 17.9.2017 10:30
košík BK Synthesia Pardubice - Litoměřice (basketbal)
Sportovní hala Dukla
ne 17.9.2017 17:00
po 18.9.2017 16:15
košík Týden hokeje v Pardubicích (bruslení, hokej)
Enteria Aréna
st 20.9.2017 st 4.10.2017 st 18.10.2017 st 1.11.2017 st 15.11.2017 st 29.11.2017 st 13.12.2017 st 20.12.2017 st 3.1.2018 st 17.1.2018 st 31.1.2018 st 14.2.2018
košík V proudu tance (jóga, meditace)
Křídla Duše
st 20.9.2017 18:00
košík První kurz bruslení (bruslení)
Enteria Aréna
pá 22.9.2017 18:00
pá 22.9.2017 20:00
košík BK Synthesia Pardubice - SKB Zlín (basketbal)
Městská hala BK Pardubice
so 23.9.2017
so 23.9.2017 9:30
košík BK Synthesia Pardubice - Královští Sokoli (basketbal)
Městská hala BK Pardubice
so 23.9.2017 14:00
košík Turnaj ve hře Stolní Hokej (Chemoplast) (stolní hokej)
Grandiózní kulturáček
ne 24.9.2017 17:00
košík Sokol Pardubice x Technology Florbal MB (florbal)
Sportovní hala Dašická
ne 24.9.2017 19:45
košík Kurzy společenského tance pro dospělé - D (výuka tance)
Taneční Centrum Lípa
čt 28.9.2017 10:00
košík Nábor dětí do softballu a baseballu (baseball, softbal)
Krtkova aréna
pá 29.9.2017 18:00
so 30.9.2017 10:00
košík Barbora HU Yoga (jóga, seminář)
Yogalab
so 30.9.2017 10:00
košík Turnaj v pingpongu (stolní tenis)
Restaurace Rosignano
út 3.10.2017 8:30 út 24.10.2017 8:30 út 7.11.2017 8:30 út 9.1.2018 8:30
košík Ranní jóga s Veronikou (jóga)
Yogalab
út 3.10.2017 15:30 út 10.10.2017 15:30 út 24.10.2017 15:30
košík Kids yoga (jóga)
Yogalab
út 3.10.2017 18:00
čt 5.10.2017 17:00
košík Komentovaná procházka po Městské památkové rezervaci (vycházka)
Pardubice - sraz je před Zelenou bránou
pá 6.10.2017 15:00
košík Putování za pardubickými pověstmi (vycházka)
Pardubice - Sraz zájemců je před Zelenou bránou
pá 6.10.2017 18:00
pá 6.10.2017 20:00
košík BK Synthesia Pardubice - BC Nový Jičín (basketbal)
Městská hala BK Pardubice
so 7.10.2017
košík Univerzita Pardubice - Běh naděje (běh)
Univerzita Pardubice
so 7.10.2017 8:30
so 7.10.2017 14:00
košík Komentovaná procházka arboretem na Dukle (vycházka)
Pardubice - sraz účastníků je před KD Dukla
út 10.10.2017 18:00 út 17.10.2017 18:00 čt 28.12.2017 18:00
košík Vinyasa Flow s Veronikou (jóga)
Yogalab
st 11.10.2017 16:00
košík TRX v Yogalab (cvičení)
Yogalab
čt 12.10.2017 17:30
košík Soví stezka (pěší turistika)
Pardubice - Studánecký les
pá 13.10.2017 18:00
so 14.10.2017
so 14.10.2017
košík Atletický kros - Velká pardubická Cross Country (běh)
Dostihové závodiště Pardubice
ne 15.10.2017 11:00
košík Velká pardubická cross country MTB 3. ročník (cyklistika, MTB)
Dostihové závodiště Pardubice
ne 15.10.2017 13:45
košík Stallions vs. PBP (Bitters juniorská liga, 6. kolo) (americký fotbal)
Letní stadion
ne 15.10.2017 19:00 pá 20.10.2017 20:00
st 18.10.2017 19:00 st 25.10.2017 19:00 st 1.11.2017 19:00 st 8.11.2017 19:00 st 15.11.2017 19:00 st 22.11.2017 19:00 st 29.11.2017 19:00 st 6.12.2017 19:00 st 13.12.2017 19:00 st 20.12.2017 19:00 st 27.12.2017 19:00
košík Spontánní tanec s pěti tanečními rytmy (výuka tance)
Základní škola Pardubice - tělocvična - vchod z Malé ulice
pá 20.10.2017 18:00 so 21.10.2017 9:00 pá 1.12.2017 18:00 so 2.12.2017 9:00
košík Hormonální jóga pro ženy (jóga)
Sokolovna
pá 20.10.2017 18:00
pá 20.10.2017 20:00
košík Beksa Pardubice - UP Olomouc (basketbal)
Městská hala BK Pardubice
so 21.10.2017 9:00
košík Slackline s Kubou (ostatní (sport))
Yogalab
so 21.10.2017 15:00
košík Beksa Pardubice - NH Ostrava (basketbal)
Městská hala BK Pardubice
ne 22.10.2017 10:00
košík Beksa Pardubice - Snakes Ostrava (basketbal)
Městská hala BK Pardubice
út 24.10.2017 18:00
pá 27.10.2017 17:30
ne 29.10.2017 15:00
pá 3.11.2017 20:00
košík Beksa Pardubice - Královští Sokoli HK (basketbal)
Městská hala BK Pardubice
ne 5.11.2017 15:00
so 11.11.2017 11:11
košík Hubertova jízda Městské policie Pardubice 2017 (dostih / jezdectví)
Dostihové závodiště Pardubice
so 11.11.2017 14:00
košík Svatomartinská Vinice (vycházka)
Pardubice - park Vinice
ne 12.11.2017 17:00
košík Sokol Pardubice x FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (florbal)
Sportovní hala Dašická
út 14.11.2017 18:00
pá 17.11.2017 18:00
ne 19.11.2017 10:00
ne 19.11.2017 17:00
košík Sokol Pardubice x FBC Liberec (florbal)
Sportovní hala Dašická
út 21.11.2017 18:00
so 25.11.2017 18:00
košík Sokol Pardubice x Florbal Ústí (florbal)
Sportovní hala Dašická
ne 26.11.2017 10:00
ne 26.11.2017 17:00
po 27.11.2017 20:00 po 4.12.2017 20:00 po 11.12.2017 20:00 po 15.1.2018 20:00 po 22.1.2018 20:00 po 19.2.2018 20:00 po 26.2.2018 20:00 po 5.3.2018 20:00 po 12.3.2018 20:00 po 19.3.2018 20:00 po 2.4.2018 20:00 po 9.4.2018 20:00 po 16.4.2018 20:00 po 23.4.2018 20:00 po 30.4.2018 20:00 po 7.5.2018 20:00 po 14.5.2018 20:00 po 21.5.2018 20:00 po 28.5.2018 20:00 út 5.6.2018 20:00 po 11.6.2018 20:00 po 18.6.2018 20:00 po 25.6.2018 20:00 po 2.7.2018 20:00 po 10.12.2018 20:00 po 17.12.2018 20:00 po 7.1.2019 20:00 po 14.1.2019 20:00 po 21.1.2019 20:00 po 28.1.2019 20:00 po 4.3.2019 20:00 po 11.3.2019 20:00 po 18.3.2019 20:00 po 25.3.2019 20:00 po 1.4.2019 20:00 po 8.4.2019 20:00 po 15.4.2019 20:00 po 22.4.2019 20:00 po 29.4.2019 20:00 po 6.5.2019 20:00 po 13.5.2019 20:00 po 20.5.2019 20:00 po 27.5.2019 20:00 po 3.6.2019 20:00 po 10.6.2019 20:00 po 17.6.2019 20:00 po 24.6.2019 20:00 po 1.7.2019 20:00 po 8.7.2019 20:00 po 2.9.2019 20:00 po 9.9.2019 20:00 po 16.9.2019 20:00 po 23.9.2019 20:00 po 30.9.2019 20:00 po 7.10.2019 20:00 po 28.9.2020 20:00 po 5.10.2020 20:00 po 2.11.2020 20:00 po 9.11.2020 20:00 po 16.11.2020 20:00 po 23.11.2020 20:00 po 30.11.2020 20:00 po 7.12.2020 20:00 po 14.12.2020 20:00 po 21.12.2020 20:00 po 4.1.2021 20:00 po 11.1.2021 20:00 po 18.1.2021 20:00 po 25.1.2021 20:00
košík Hatha jóga s Michalem Rauerem (cvičení, jóga)
Yogalab
čt 30.11.2017 18:30
pá 1.12.2017 18:00
so 2.12.2017 10:00
košík Mikulášský běh 2017 (běh)
Pardubice - Lesopark na Dukle
so 2.12.2017 11:00
košík Tattva čakra jóga (jóga)
Yogalab
ne 3.12.2017 9:00
košík Mikulášský basketbalový turnaj (basketbal)
Sportovní gymnázium
ne 3.12.2017 11:00
košík Vinyasa s Evou Čaladi (jóga)
Yogalab
pá 8.12.2017 18:00
čt 14.12.2017 17:30 čt 21.12.2017 17:30
košík Vinyasa s Tomášem Strnadem (cvičení, jóga)
Yogalab
po 18.12.2017 18:30
košík Otevřený trénink (basketbal na vozíku)
Základní škola Pardubice - Studánka - Tělocvična (vstup do tělocvičny je z ul. Luční)
pá 22.12.2017 18:00
so 23.12.2017 17:00
košík Vánoční šestky (basketbal)
Městská hala BK Pardubice
ne 24.12.2017 7:00
čt 28.12.2017 18:00
pá 29.12.2017 10:00
košík Vánoční hokejový den (hokej)
Enteria Aréna
st 3.1.2018 17:20
ne 7.1.2018 15:00
po 8.1.2018 17:30
košík Nábor do Stallions (americký fotbal)
Labská hotelová střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice
út 9.1.2018
košík Kids jóga s pohybem (jóga)
Yogalab
so 13.1.2018 9:30 ne 29.4.2018 9:30
pá 19.1.2018 18:00
po 22.1.2018 17:00
košík Kurz tance - Lindy Hop 1 (výuka tance)
Grandiózní kulturáček
po 22.1.2018 18:00
košík HC Dynamo Pardubice Vás zve na Týden hokeje (bruslení, hokej)
Enteria Aréna
út 23.1.2018 18:00
čt 25.1.2018 8:00
košík Ranní jóga s Terkou (jóga)
Yogalab
čt 25.1.2018 18:00
košík Jóga s Terkou (jóga)
Yogalab
pá 26.1.2018 18:00
pá 2.2.2018 18:00
so 3.2.2018 16:30
košík Hrajeme spolu za Pardubice (basketbal, koncert)
Enteria Aréna - Velká hala
ne 4.2.2018 10:00
košík Žijte jógu 2018 - Václav Krejčík (jóga)
Tělovýchovný areál Univerzity Pardubice
út 6.2.2018 18:00
út 20.2.2018 13:00
košík Okresní kolo soutěžní přehlídky tanečních souborů ZUŠ (taneční soutěž)
Kulturní dům Hronovická
st 28.2.2018 18:00
čt 1.3.2018
košík Jóga flow s Lindou (jóga)
Yogalab
čt 1.3.2018 17:00 čt 5.4.2018 17:00
košík Kuželky (kuželky)
Kuželna TJ Tesla Pardubice
so 3.3.2018 10:15
košík FK Pardubice - FC Hradec Králové (fotbal)
Penzion Pod Vinicí
ne 4.3.2018 17:00
ne 4.3.2018 18:00
košík Sokol Pardubice - Hu-Fa Panthers Otrokovice (florbal)
Sportovní hala Dašická
út 6.3.2018 17:00 - st 7.3.2018 3:00
košík Turnaj ve stolním fotbálku dvojic (stolní fotbal)
Dýdy baba
čt 8.3.2018 18:30
ne 11.3.2018 10:00
košík Velká cena města Pardubic v hodu břemenem 2018 (atletika)
Městský atletický stadion
ne 11.3.2018 14:00
košík HBC JTEKT Svítkov Stars - Jungle Fever Kladno (hokejbal)
Hokejbalové hřiště Svítkov - JTEKT aréna
čt 15.3.2018
košík Ranní jóga s Lindou (jóga)
Yogalab
so 17.3.2018 10:15
košík FK Pardubice - MFK Vítkovice (fotbal)
Areál Pod Vinicí
so 17.3.2018 17:00
ne 18.3.2018 13:00
košík HBC JTEKT Svítkov Stars vs. HBC Plzeň-Litice (hokejbal)
Hokejbalové hřiště Svítkov - JTEKT aréna
ne 18.3.2018 16:40
st 21.3.2018 18:00
čt 22.3.2018 17:30
košík Flexibilita a síla - Zuzka Klingrová (jóga, workshop)
Yogalab
pá 23.3.2018 18:20
so 24.3.2018 10:00
košík Taxis Golf Open 2018 (golf)
Dostihové závodiště Pardubice
ne 25.3.2018 14:00
košík MČR Taneční podložky 2018 (taneční soutěž)
Grandiózní kulturáček
út 3.4.2018 9:30 út 24.4.2018 9:30
košík Cyklovyjížďka (cykloakce pro veřejnost)
TyfloCentrum Pardubice
pá 6.4.2018 - ne 8.4.2018
košík Bikrosové závody (BMX)
BMX dráha
so 7.4.2018 - ne 8.4.2018
so 7.4.2018 10:15
košík FK Pardubice - SFC Opava (fotbal)
Areál Pod Vinicí
ne 8.4.2018 11:00 út 24.4.2018 11:00 ne 6.5.2018 11:00 ne 20.5.2018 11:00 ne 3.6.2018 11:00 ne 17.6.2018 11:00
košík Evropa Steel Darts (šipky)
Restaurant Záložna
ne 8.4.2018 14:30
košík Stallions vs Steelers (americký fotbal)
Letní stadion
st 11.4.2018 19:00 st 18.4.2018 19:00 st 25.4.2018 19:00 st 16.5.2018 19:00 st 23.5.2018 19:00
košík Živelný tanec a živoucí tóny (sportovní tanec)
Základní škola Pardubice - tělocvična, vchod z Malé ulice
čt 12.4.2018 16:00
košík Čchi-Kung, dechová cvičení a meditace (čchi-kung, cvičení)
Yogalab
čt 12.4.2018 17:00
čt 12.4.2018 18:00
pá 13.4.2018 15:00 - ne 15.4.2018 16:30
košík Start of the season BMX camp 2018 (BMX, příměstský tábor)
Skatepark Pardubice
so 14.4.2018
so 14.4.2018 10:00
košík Jarní jóga seminář (jóga, seminář)
Yogalab
so 14.4.2018 18:00
košík Probuzení vnitřní síly - Meditace (cvičení, meditace)
Yogalab
so 21.4.2018 - ne 22.4.2018
košík Sláva Hosana (slowpitch, softbal)
Plochodrážní stadion
so 21.4.2018 10:00
košík Yin yoga (jóga, workshop)
Yogalab
so 21.4.2018 14:00
ne 22.4.2018 10:00
košík Dance of Shiva - Anusara Yoga workshop (jóga, meditace)
Yogalab
ne 22.4.2018 11:00
košík Pasos Pardubice vs. Eagles Praha (softbal)
Krtkova aréna
po 23.4.2018 9:30
košík Okresní kolo Poháru rozhlasu - mladší žactvo (atletika)
Městský atletický stadion
út 24.4.2018 9:30
košík Okresní kolo Poháru rozhlasu - starší žactvo (atletika)
Městský atletický stadion
st 25.4.2018 17:00
košík FK Pardubice - FC MAS Táborsko (fotbal)
Areál Pod Vinicí
st 25.4.2018 18:00
košík Pardubická devítka - 16. ročník městského běhu (běh)
Pernštýnské náměstí (Pardubice)
čt 26.4.2018
košík Křivkův memoriál (cyklistika)
Pardubice - střed města
čt 26.4.2018 9:30
košík Okresní kolo Štafetového poháru (atletika)
Městský atletický stadion
pá 27.4.2018 13:00 - ne 29.4.2018 17:00
košík Scooter week 2018 (příměstský tábor, závod na koloběžkách)
Skatepark Pardubice
út 1.5.2018 12:00
so 5.5.2018 10:00
košík 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (atletika)
Městský atletický stadion
so 5.5.2018 10:15
košík FK Pardubice - FK Fotbal Třinec (fotbal)
Areál Pod Vinicí
ne 6.5.2018
košík Turnaj kadetů (softbal)
Krtkova aréna
ne 6.5.2018 17:00
košík FK Pardubice - Dynamo České Budějovice (fotbal)
Areál Pod Vinicí
po 7.5.2018
košík Turnaj coachballu (softbal)
Krtkova aréna
út 8.5.2018 14:00
košík Zahajovací dostihový den (dostih / jezdectví)
Dostihové závodiště Pardubice
út 8.5.2018 16:00 - st 9.5.2018 5:00
so 12.5.2018 9:00
košík Jóga ve dvou (jóga)
Yogalab
ne 13.5.2018 7:00
košík Beta dance 2018 (taneční soutěž)
ABC Klub
po 14.5.2018 9:30
košík Krajské kolo Poháru rozhlasu - mladší a starší žactvo (atletika)
Městský atletický stadion
út 15.5.2018 9:30
košík Krajské kolo Štafetového poháru (atletika)
Městský atletický stadion
st 16.5.2018 14:00
košík 1. kolo KP družstev mladšího žactva (atletika)
Městský atletický stadion
so 19.5.2018
košík Sportovní den v TJ Sokol (ostatní (sport))
Sokolovna
so 19.5.2018 8:00
košík XXXVI. Mezinárodní veteran rallye (automobilový sport, motocykly silniční)
Pernštýnské náměstí (Pardubice)
ne 20.5.2018 14:00 ne 17.6.2018 ne 12.8.2018 ne 9.9.2018
košík Pardubice na bruslích (in-line bruslení, společenské setkání)
U Stadionu (Pardubice) - parkoviště u hokejové arény
st 23.5.2018 - pá 22.6.2018
košík Foxkonej dobro na kole (cykloakce pro veřejnost)
Pernštýnské náměstí (Pardubice)
st 23.5.2018
košík Pardubice vs. ČR U21 (softbal)
Krtkova aréna
st 23.5.2018 14:00
košík 1. kolo KP družstev přípravek (atletika)
Městský atletický stadion
pá 25.5.2018 17:00
košík FK Pardubice - FK Olympia Praha (fotbal)
Areál Pod Vinicí
so 26.5.2018
košík Scooters day - Rookie 2018 (závod na koloběžkách)
Skatepark Pardubice
so 26.5.2018 8:00
košík Dětský závod (v rámci Memoriálu Česti Šilda) (cykloakce pro veřejnost)
Hostinec U Kosteleckých
so 26.5.2018 8:00
út 5.6.2018 18:00
košík Katarina Mikulandova special host (jóga, seminář)
Yogalab
st 6.6.2018 14:00
košík 2. kolo KP družstev přípravek (atletika)
Městský atletický stadion
čt 7.6.2018 9:30
košík 10. ročník Školního atletického parapoháru (atletika)
Městský atletický stadion
so 9.6.2018 9:00
košík O mistra dřevěné pálky (ostatní (sport))
Loděnice Synthesia
so 9.6.2018 11:00
košík 2. kolo II.ligy mužů a žen (atletika)
Městský atletický stadion
so 9.6.2018 16:00 ne 10.6.2018 16:00
košík HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice vs. HC Kert Park Praha (hokejbal)
Autosklo-H.A.K. Aréna
ne 10.6.2018
košík Krajský všesokolský slet (gymnastika moderní, gymnastika sportovní, slavnost)
Městský atletický stadion
st 13.6.2018 18:00
košík Přebor České republiky (plochá dráha)
Plochodrážní stadion
so 16.6.2018 9:30
košík Sportovní den s hokejbalem (akce určené pro děti, hokejbal)
Autosklo-H.A.K. Aréna - u ZŠ Polabiny II
út 19.6.2018 17:30
košík Orientální podvečer TŠ Barita (taneční festival)
Skautské centrum Vinice
st 20.6.2018 14:00
košík 3. kolo KP družstev přípravek (atletika)
Městský atletický stadion
čt 21.6.2018 17:00
košík Oslava dne jógy - 108 pozdravů slunci (charitativní akce/sbírka, jóga)
Tyršovo nábřeží (Pardubice)
so 23.6.2018 9:30
so 23.6.2018 13:00
košík Pardubice na Labi (dětský den, koncert, rafting, veslování, vodácká akce)
Hradecká (Pardubice) - u mostu P. Wonky proti přístavišti lodě Arnošt
st 27.6.2018 18:00
košík Extraliga družstev (plochá dráha)
Plochodrážní stadion
pá 29.6.2018 18:00
košík Česká republika - Finsko (basketbal)
Enteria Aréna
čt 5.7.2018 - ne 8.7.2018
košík Pardubice Stabedo Open 2018 (billiard (pool))
Enteria Aréna - Velká hala
čt 26.7.2018 17:00
čt 2.8.2018 17:00
so 4.8.2018 - pá 10.8.2018
košík Pardubická juniorka (tenis)
LTC Pardubice
so 4.8.2018 14:00
košík Pasos Pardubice vs. Tempo Praha (softbal)
Krtkova aréna
so 11.8.2018 - ne 19.8.2018
košík Sportovní park Pardubice na zámku (ostatní (sport))
Zámek Pardubice - Východočeské muzeum
so 11.8.2018 - ne 19.8.2018
košík Sportovní park Pardubice (ostatní (sport))
Park Na Špici
ne 12.8.2018 9:30
košík Gladiator City Run (běh)
Park Na Špici
čt 16.8.2018 15:00
pá 17.8.2018 18:00
so 18.8.2018 14:00
košík Pasos Pardubice vs. Painbusters Most (softbal)
Krtkova aréna
ne 19.8.2018 13:00
košík Pasos Pardubice vs. Beavers Chomutov (softbal)
Krtkova aréna
so 25.8.2018
košík Lachout Cup (ostatní (sport))
Sportovní hala Dašická
so 25.8.2018 8:30
so 25.8.2018 10:00
košík Pardubický triatlon (triatlon, DT, QT)
Husova (Pardubice), Mezi Mosty (Pardubice), Winternitzova (Pardubice)
so 25.8.2018 14:00
košík Pasos Pardubice vs. Spectrum Praha (softbal)
Krtkova aréna
so 1.9.2018
košík Turnaj juniorů (softbal)
Krtkova aréna
so 1.9.2018 15:00
košík Hokej Česko - Švédsko (hokej)
Enteria Aréna
ne 2.9.2018 14:00
košík Loučení s prázdninami 2018 (baseball, basketbal, dětský den, hokejbal, squash)
Plochodrážní stadion
út 4.9.2018 19:00 út 11.9.2018 19:00 út 18.9.2018 19:00 út 25.9.2018 19:00 út 2.10.2018 19:00 út 9.10.2018 19:00 út 16.10.2018 19:00 út 23.10.2018 19:00 út 30.10.2018 19:00
pá 7.9.2018 13:00
košík Oslavte s námi 20 let (ostatní (sport), slavnost)
Enteria Aréna - parkoviště
so 8.9.2018 14:00
košík IV. kvalifikace na 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou (dostih / jezdectví)
Dostihové závodiště Pardubice
ne 9.9.2018 10:00
košík 4. kolo KP staršího žactva (atletika)
Městský atletický stadion
út 11.9.2018 9:30 st 12.9.2018 9:30
košík Jógové terapie I. (jóga, seminář)
Yogalab
út 11.9.2018 13:00
košík Hravé odpoledne na farmě aneb dobrovolníci dětem (akce určené pro děti, hasičská soutěž, prezentace)
Pardubice, Spojil - naučná stezka
st 12.9.2018 19:00 st 19.9.2018 19:00 st 26.9.2018 19:00 st 3.10.2018 19:00 st 10.10.2018 19:00 st 17.10.2018 19:00 st 24.10.2018 19:00 st 31.10.2018 19:00 st 7.11.2018 19:00 st 14.11.2018 19:00 st 21.11.2018 19:00 st 28.11.2018 19:00 st 5.12.2018 19:00 st 12.12.2018 19:00 st 19.12.2018 19:00 st 26.12.2018 19:00
košík Tanec volný, spontánní (výuka tance)
Základní škola Pardubice - tělocvična, vchod z Malé ulice
čt 13.9.2018 18:00
košík Extraliga družstev (plochá dráha)
Plochodrážní stadion
pá 14.9.2018 15:00 so 15.9.2018 10:00
košík 5. podnik republikového poháru Minimoto Cup 2018 (motocykly silniční)
Motodrom Pardubice
pá 14.9.2018 18:00
so 15.9.2018 14:00
košík Komentovaná vycházka po zajímavostech architektury 20. století (vycházka)
náměstí Čs. legií (Pardubice)
ne 16.9.2018 14:00
po 17.9.2018 16:15
košík Týden hokeje v Pardubicích (hokej)
Enteria Aréna
po 17.9.2018 18:30 po 24.9.2018 18:30 po 1.10.2018 18:30 po 8.10.2018 18:30 po 15.10.2018 18:30 po 22.10.2018 18:30 po 29.10.2018 18:30 po 5.11.2018 18:30 po 12.11.2018 18:30 po 19.11.2018 18:30 po 26.11.2018 18:30 po 3.12.2018 18:30 po 10.12.2018 18:30 po 17.12.2018 18:30 po 7.1.2019 18:30 po 14.1.2019 18:30 po 21.1.2019 18:30 po 28.1.2019 18:30
košík Jóga pro radost ze života (jóga)
Sokolovna
út 18.9.2018 9:00
košík Okresní kolo Středoškolského poháru (atletika)
Městský atletický stadion
st 19.9.2018 17:00 st 26.9.2018 17:00 st 3.10.2018 17:00 st 10.10.2018 17:00 st 17.10.2018 17:00 st 24.10.2018 17:00 st 31.10.2018 17:00 st 7.11.2018 17:00 st 14.11.2018 17:00 st 21.11.2018 17:00 st 28.11.2018 17:00 st 5.12.2018 17:00 st 12.12.2018 17:00 st 19.12.2018 17:00 st 2.1.2019 17:00 st 9.1.2019 17:00 st 16.1.2019 17:00 st 23.1.2019 17:00 st 30.1.2019 17:00
košík Jóga pro radost ze života (jóga)
Sokolovna
pá 21.9.2018 18:00
so 22.9.2018 ne 23.9.2018
košík Retroměstečko (nejen) ČSLA, setkání Hasičů a bezpečnostních složek (hasičská soutěž, přehlídka, společenské setkání)
Kasárna T. G. Masaryka
ne 23.9.2018 10:10
ne 23.9.2018 15:00
so 29.9.2018 10:00
košík Iamme Tattva Čakra jóga (jóga)
Yogalab
so 29.9.2018 15:00
út 2.10.2018 18:00
so 6.10.2018 9:00
košík Jízdy řemenových motocyklů (motocykly silniční, výstava historických vozidel)
Mozartova (Pardubice) - park Jiřího Srbka
ne 7.10.2018 16:20
st 10.10.2018 16:30
košík Pardubická desítka na dráze - KP 10 000 m (atletika)
Městský atletický stadion
čt 11.10.2018 17:00
košík Báje a pověsti Pardubicka (vycházka)
Pardubice - před Zelenou bránou
pá 12.10.2018 19:00
košík Goci fashion show (módní přehlídka, taneční festival)
Automatické mlýny
pá 12.10.2018 20:00
košík Sokol Pardubice x FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (florbal)
Sportovní hala Dašická - Sportovní hala
so 13.10.2018 10:00
košík Macec cup (plochá dráha)
Plochodrážní stadion
so 13.10.2018 14:00
košík Finské domky (vycházka)
Pardubice - Sraz u točny trolejbusů v Ohrazenicích
so 20.10.2018 13:30
košík Veslařská akce - Žába (veslování)
Český veslařský klub Pardubice
ne 21.10.2018 17:00
so 27.10.2018 12:00
košík Závěrečný dostihový den (dostih / jezdectví)
Dostihové závodiště Pardubice
čt 1.11.2018 16:00
košík Procházka po Machoňových realizacích (netradiční prohlídka, vycházka)
Východočeská galerie v Pardubicích - Dům U Jonáše
so 3.11.2018 19:00 ne 18.11.2018 18:00 ne 6.1.2019 17:00 ne 20.1.2019 17:00 ne 3.3.2019 17:00 ne 17.3.2019 17:00 ne 24.3.2019 17:00
košík Večer tanečních podložek (cvičení, sportovní tanec)
Grandiózní kulturáček
ne 4.11.2018 17:00
so 10.11.2018 19:00
košík XFN 14 (box, kickbox)
Enteria Aréna
ne 11.11.2018 10:00
košík Seminář Ki-Geiko (cvičení, seminář)
Grandiózní kulturáček
po 12.11.2018 18:00
košík Sokol Pardubice x TJ Sokol Královské Vinohrady (florbal)
Sportovní hala Dašická
pá 16.11.2018 18:00
ne 18.11.2018 17:00
pá 23.11.2018 18:30 - so 24.11.2018 16:00
košík Taxis Gladiator Race (běh)
Dostihové závodiště Pardubice
út 27.11.2018 17:30
so 1.12.2018 19:00
košík MG fight night (bojové umění)
Atrium Palác Pardubice - Kongresový sál
ne 2.12.2018 15:00
pá 7.12.2018 17:30
ne 9.12.2018 18:20
čt 13.12.2018 18:00
košík Univerzitní hokejové derby 2018 (hokej)
Enteria Aréna
pá 14.12.2018 18:00
košík Sokol Pardubice x FbŠ Bohemians (florbal)
Sportovní hala Dašická
ne 16.12.2018 17:00
košík Sokol Pardubice x Bulldogs Brno (florbal)
Sportovní hala Dašická
st 19.12.2018 18:00
pá 21.12.2018 17:00
košík Sokol Pardubice x FBC Liberec (florbal)
Sportovní hala Dašická
st 26.12.2018 17:00
so 29.12.2018 10:00
košík Vánoční hokejový den (hokej)
Enteria Aréna
ne 30.12.2018 17:00
čt 3.1.2019 18:00
košík Semifinále poháru: Sokol Pardubice x FBC Ostrava (florbal)
Sportovní hala Dašická
so 5.1.2019 13:30
košík Otužilci na Labi (plavání)
nábřeží Závodu míru (Pardubice) - Na Závodu míru (u Poseidonu)
pá 11.1.2019 18:00
so 12.1.2019 8:00
košík Pardubice Open 2019 - 11. ročník mezinárodního nohejbalového turnaje trojic (nohejbal)
Tělovýchovný areál Univerzity Pardubice - sportovní hala
ne 20.1.2019 15:00
pá 25.1.2019 18:00
pá 1.2.2019 18:00
so 2.2.2019 18:00
košík BK JIP Pardubice - BC Geosan Kolín (basketbal)
Sportovní hala Dašická
so 9.2.2019 9:00
st 13.2.2019 14:30 st 27.2.2019 14:30 st 13.3.2019 14:00 st 27.3.2019 14:00 st 10.4.2019 14:00 st 24.4.2019 14:00
košík Klub šachu a deskových her (šachy, stolní hry)
Kavárna Kosatec
st 13.2.2019 18:00
ne 17.2.2019 17:00
út 19.2.2019 17:00 út 26.2.2019 17:00
košík Fly yoga (jóga)
Yogalab
út 19.2.2019 18:00
so 23.2.2019 10:00
ne 24.2.2019 15:00
pá 1.3.2019 18:00
pá 8.3.2019 18:00
pá 15.3.2019 18:00
so 16.3.2019 14:00
košík MČR - Foukačka 2019 (ostatní (sport), soutěž)
Grandiózní kulturáček
so 16.3.2019 17:00
košík 3. zápas play-down: Sokol Pardubice x Bulldogs Brno (florbal)
Sportovní hala Dašická
ne 17.3.2019 17:00
košík 4. zápas play-down: Sokol Pardubice x Bulldogs Brno (florbal)
Sportovní hala Dašická
ne 17.3.2019 17:00
čt 21.3.2019 18:30
pá 22.3.2019 18:00
so 23.3.2019 so 25.5.2019
košík Squash camp (squash)
Restaart
po 1.4.2019 12:00
pá 5.4.2019 18:00
út 9.4.2019 18:00
so 13.4.2019 10:00
košík Pardubická arabeska (balet, taneční soutěž)
ABC Klub
út 16.4.2019 9:00
košík Zážitkový seminář Zažij si na vlastní kůži (ostatní (sport))
Tělovýchovný areál Univerzity Pardubice
pá 19.4.2019 - ne 21.4.2019 pá 17.5.2019 - ne 19.5.2019 pá 7.6.2019 - ne 9.6.2019
košík Kurz in-line bruslení (in-line bruslení)
Družstevní (Pardubice) - hřiště u ZŠ Polabiny 1
pá 19.4.2019 17:00
pá 19.4.2019 18:00 pá 14.6.2019 18:00
košík Squashový amatérský turnaj (squash)
Restaart - RESTAART - Přerovská 503, Pardubice - Svítkov
út 23.4.2019 18:00
čt 25.4.2019 17:40
košík 42. ročník Memoriálu Josefa Křivky (cykloakce pro veřejnost)
Pardubice
út 30.4.2019 7:00 út 7.5.2019 7:00 út 14.5.2019 7:00 út 21.5.2019 7:00 út 28.5.2019 7:00 út 4.6.2019 7:00 út 11.6.2019 7:00 út 18.6.2019 7:00 út 25.6.2019 7:00
košík Rozcvičky - úterky (cvičení)
Galerie města Pardubic
st 1.5.2019 13:00
košík Pardubická devítka (běh)
Pernštýnské náměstí (Pardubice)
st 1.5.2019 18:00 st 8.5.2019 18:00 st 15.5.2019 18:00 st 22.5.2019 18:00 st 29.5.2019 18:00 st 12.6.2019 18:00 st 19.6.2019 18:00 st 26.6.2019 18:00
košík Bezcílné procházky - středy (vycházka)
Galerie města Pardubic
so 4.5.2019 18:00
košík Koncert u ohně - procházka & koncert (koncert, vycházka, zájezd / výlet)
Galerie města Pardubic
ne 5.5.2019
košík Oficiální závody - skoky (dostih / jezdectví)
Apolenka
st 8.5.2019
košík Dětský den s atletikou (atletika, dětský den)
Městský atletický stadion
pá 10.5.2019 - st 15.5.2019
košík Multikulturní týden (hudební festival, ostatní (sport), taneční festival, trhy / jarmark, výstava nezařazená)
Pernštýnské náměstí (Pardubice)
so 11.5.2019 9:00
košík 13. Hradubický běh (start Pardubice) (běh)
- Poděbradská ulice - zastávka MHD „Poděbradská“ (strana u Alberta)
ne 12.5.2019 10:00
košík 10. ročník Multikulturního týdne (volejbal)
Park Na Špici - víceúčelové hřiště
ne 12.5.2019 14:00
košík OMG - Vycházka s geologem (vycházka)
Zámek Pardubice - Východočeské muzeum - sraz na velkém nádvoří zámku
ne 19.5.2019 14:00
košík OMG - Botanická vycházka po zámeckých valech (vycházka)
Zámek Pardubice - Východočeské muzeum - areál pardubického zámku
so 25.5.2019
košík Cheer open (taneční soutěž)
Výstavní, kongresové a kulturní centrum Ideon
so 25.5.2019 8:00
košík Evropský šampionát závodů šlapacích vozítek 2019 (ostatní (sport))
třída Míru (Pardubice)
so 25.5.2019 15:00
košík FIM Speedway U21 World Championship - Round 1 (plochá dráha)
Plochodrážní stadion
so 1.6.2019 8:00
po 10.6.2019 17:00
košík Kundalini yoga - jóga vědomí (jóga)
Ekocentrum Paleta
út 11.6.2019 17:30
košík Orientální podvečer (taneční festival)
Skautské centrum Vinice
ne 16.6.2019 14:00
košík Malý turnaj v terénním golfu (golf)
Ekocentrum Paleta
út 18.6.2019 18:00
košík Mistrovství Polska juniorských družstev (plochá dráha)
Plochodrážní stadion
so 29.6.2019
košík Brněnsko II. (pěší turistika, zájezd / výlet)
Pardubice
so 27.7.2019 - ne 28.7.2019
košík Hobby závody (dostih / jezdectví)
Apolenka
so 27.7.2019 16:00
košík Performativní procházka: Po igelitu postinteligentizmus (prohlídka, vycházka)
Východočeská galerie v Pardubicích - zámek
čt 15.8.2019 19:00
pá 16.8.2019 15:00
pá 23.8.2019 16:00
po 2.9.2019 15:00 út 3.9.2019 15:00 st 4.9.2019 15:00 čt 5.9.2019 15:00 po 9.9.2019 15:00 út 10.9.2019 15:00 st 11.9.2019 15:00 čt 12.9.2019 15:00
košík Nábory do atletiky (atletika)
Městský atletický stadion
so 7.9.2019 19:00
ne 8.9.2019 14:00
košík Pardubice na bruslích (in-line bruslení)
Pardubice - parkoviště u ČSOB Pojišťovna areny
so 14.9.2019 10:00
košík Putování počápelskou stezkou (ostatní (sport))
Hotel Hůrka
so 14.9.2019 14:00
košík Pardubické báje a pověsti (vycházka)
Pardubice - sraz před Zelenou bránou
čt 19.9.2019 17:00
košík Sokolení - Rodinné sportovní hry (ostatní (sport), pouštění draků)
Sportovní areál Na Olšinkách - venkovní areál
čt 19.9.2019 19:00
košík Procházka za netopýry (vycházka)
Zámek Pardubice - Východočeské muzeum
so 21.9.2019 14:00
košík Arboretum na Dukle (exkurze, vycházka)
Pardubice - sraz před KD Dukla
so 21.9.2019 18:00
košík Sokoli Pardubice - FBC 4clean Česká Lípa (florbal)
Sportovní hala Dašická
čt 3.10.2019 14:00
košík Decathlon armádní půlmaraton (běh)
Pardubice - vojenský útvar
so 5.10.2019
košík Skate Board Cup - Děti ulice (skateboarding, workshop)
Skatepark Pardubice
ne 13.10.2019 17:00
košík Sokoli Pardubice - Hu-Fa Panthers Otrokovice (florbal)
Sportovní hala Dašická
so 26.10.2019 18:00
košík Sokoli Pardubice - TJ Sokol Královské Vinohrady (florbal)
Sportovní hala Dašická
st 30.10.2019 17:30
košík BK JIP Pardubice - Sluneta Ústí nad Labem (basketbal)
Sportovní hala Dašická
ne 3.11.2019 17:00
košík Sokoli Pardubice - FbŠ Bohemians (florbal)
Sportovní hala Dašická
pá 22.11.2019 17:30
košík BK JIP Pardubice - BK Armex Děčín (basketbal)
Sportovní hala Dašická
út 3.12.2019 17:30
košík BK JIP Pardubice - BC Adria Oil Škrljevo (Alpe Adria Cup) (basketbal)
Sportovní hala Dašická
so 7.12.2019 17:30
košík BK JIP Pardubice - ČEZ Basketball Nymburk (basketbal)
Sportovní hala Dašická
pá 20.12.2019 18:00
košík Sokoli Pardubice - Technology Florbal MB (florbal)
Sportovní areál Na Olšinkách
ne 29.12.2019 17:30
košík BK JIP Pardubice - Královští Sokoli (basketbal)
Sportovní hala Dašická
so 4.1.2020 18:00
košík Sokoli Pardubice - Acema Sparta Praha (florbal)
Sportovní hala Dašická
čt 9.1.2020 9:00 po 13.1.2020 9:00 čt 16.1.2020 9:00 po 20.1.2020 9:00 čt 23.1.2020 9:00 po 27.1.2020 9:00 čt 30.1.2020 9:00 po 3.2.2020 9:00 čt 6.2.2020 9:00 po 10.2.2020 9:00 čt 13.2.2020 9:00 po 17.2.2020 9:00 čt 20.2.2020 9:00 po 24.2.2020 9:00 čt 27.2.2020 9:00 po 2.3.2020 9:00 čt 5.3.2020 9:00 po 9.3.2020 9:00 čt 12.3.2020 9:00 po 16.3.2020 9:00 čt 19.3.2020 9:00 po 23.3.2020 9:00 čt 26.3.2020 9:00 po 30.3.2020 9:00 čt 2.4.2020 9:00 po 6.4.2020 9:00 čt 9.4.2020 9:00 po 13.4.2020 9:00 čt 16.4.2020 9:00 po 20.4.2020 9:00 čt 23.4.2020 9:00 po 27.4.2020 9:00 čt 30.4.2020 9:00 po 4.5.2020 9:00 čt 7.5.2020 9:00 po 11.5.2020 9:00 čt 14.5.2020 9:00 po 18.5.2020 9:00 čt 21.5.2020 9:00 po 25.5.2020 9:00 čt 28.5.2020 9:00
košík Cvičení rodičů s dětmi (cvičení)
Sluníčko - Centrum pro rodinu
so 11.1.2020 17:30
košík BK JIP Pardubice - USK Praha (basketbal)
Sportovní hala Dašická
po 13.1.2020
košík Swingové taneční kurzy (tanec, výuka tance)
Centrum Kosatec
st 15.1.2020 17:30
košík BK JIP Pardubice - BK Opava (basketbal)
Sportovní hala Dašická
so 25.1.2020 18:00
košík BK JIP Pardubice - BC Geosan Kolín (basketbal)
Sportovní hala Dašická
po 27.1.2020 17:00
košík Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno (florbal)
Sportovní areál Na Olšinkách
po 3.2.2020 17:30
so 8.2.2020 16:30
košík Hrajeme spolu za Pardubice (BK JIP Pardubice - USK Praha) (basketbal, koncert, vážná hudba)
Enteria Aréna - Velká hala
čt 20.2.2020 19:00 čt 5.3.2020 19:00 čt 19.3.2020 19:00
košík Meditace pro každého (jóga)
Malaya - centrum jógy
so 29.2.2020 17:30
košík BK JIP Pardubice - BK Olomoucko (basketbal)
Sportovní hala Dašická
ne 1.3.2020 17:00
košík Sokoli Pardubice - Tatran Teka Střešovice (florbal)
Sportovní hala Dašická
so 7.3.2020 17:30
košík BK JIP Pardubice - BK Opava (basketbal)
Sportovní hala Dašická
st 18.3.2020 17:30
košík BK JIP Pardubice - Era Basketball Nymburk (basketbal)
Sportovní hala Dašická
so 21.3.2020 9:00
košík Za kvetoucími bledulemi do Pekla (pěší turistika, zájezd / výlet)
Pardubice - odjezd od zimního stadionu
st 25.3.2020 17:30
košík BK JIP Pardubice - Sluneta Ústí nad Labem (basketbal)
Sportovní hala Dašická
so 28.3.2020
košík Zahájení jarní turistické sezony 2020 (pěší turistika, zájezd / výlet)
Pardubice - Odjezd z nádraží ČD
so 28.3.2020 11:00
košík Fotbalové slavnosti (fotbal, show)
U Stadionu (Pardubice)
st 1.4.2020 17:30
košík BK JIP Pardubice - BK Armex Děčín (basketbal)
Sportovní hala Dašická
st 8.4.2020 17:30
košík BK JIP Pardubice - Dekstone Tuři Svitavy (basketbal)
Sportovní hala Dašická
so 18.4.2020 9:00 so 19.9.2020 9:00
košík Sláva Hosana (slowpitch)
Fotbalové hřiště, Fotbalové hřiště
so 16.5.2020 - ne 17.5.2020
košík 14. Hradubický běh (start Pardubice) - akce se neruší (běh)
Pardubice - Poděbradská ulice – 300 m za zastávkou MHD "Poděbradská" (Breno)
út 9.6.2020 19:00 út 16.6.2020 19:00 út 23.6.2020 19:00 út 30.6.2020 19:00
košík Jóga pro začínající - kurz integrální jógy (jóga)
Sportovní areál Na Olšinkách
so 13.6.2020
košík BMX Style Benjamin 13 (BMX)
Skatepark Pardubice
út 16.6.2020 17:30
košík Aby záda nebolela - cvičení podle Ludmily Mojžíšové (cvičení, přednáška)
Ekocentrum Paleta
st 17.6.2020 10:00
košík Aby záda nebolela - cvičení podle Ludmily Mojžíšové (cvičení, přednáška)
Ekocentrum Paleta
pá 26.6.2020 - so 27.6.2020
košík Český pohár juniorek (volejbal)
Sportovní centrum Doubravice - Doubravice
pá 26.6.2020 18:00
košík Vycházka za ptačími sousedy (vycházka)
Zámek Pardubice - Východočeské muzeum
pá 3.7.2020 - ne 5.7.2020
košík Český pohár mužů (volejbal)
Sportovní centrum Doubravice - Doubravice
pá 7.8.2020 19:45
ne 9.8.2020 20:30
košík Pardubice na bruslích - večerní vyjížďka (in-line bruslení)
Pardubice - parkoviště Enteria arena Pardubice
po 10.8.2020 - ne 16.8.2020
košík VSA xtreme bmx camp 2020 (BMX, workshop)
Skatepark Pardubice
ne 23.8.2020 10:15
košík FK Pardubice B vs. FK Přepeře (fotbal)
Areál Pod Vinicí
út 1.9.2020 19:00 út 8.9.2020 19:00 út 15.9.2020 19:00 út 22.9.2020 19:00 út 29.9.2020 19:00
košík Jóga pro začínající - kurz integrální jógy (jóga, kurz)
Sportovní areál Na Olšinkách
so 5.9.2020 8:00
so 5.9.2020 10:15
košík FK Pardubice B vs. TJ Sokol Živanice (fotbal)
Areál Pod Vinicí
ne 6.9.2020 14:00
košík Pardubice na bruslích (in-line bruslení)
Pardubice
út 8.9.2020 9:00 út 8.9.2020 10:00 út 15.9.2020 9:00 út 15.9.2020 10:00 út 22.9.2020 9:00 út 22.9.2020 10:00 út 29.9.2020 9:00 út 29.9.2020 10:00
košík Žížalce - Cvičení batolátek a maminek (cvičení)
Sluníčko - Centrum pro rodinu
út 8.9.2020 13:30 út 8.9.2020 15:00 út 15.9.2020 13:30 út 15.9.2020 15:00 út 22.9.2020 13:30 út 22.9.2020 15:00 út 29.9.2020 13:30 út 29.9.2020 15:00 út 6.10.2020 13:30 út 6.10.2020 15:00 út 13.10.2020 13:30 út 13.10.2020 15:00 út 20.10.2020 13:30 út 20.10.2020 15:00 út 27.10.2020 13:30 út 27.10.2020 15:00 út 3.11.2020 13:30 út 3.11.2020 15:00 út 10.11.2020 13:30 út 10.11.2020 15:00 út 17.11.2020 13:30 út 17.11.2020 15:00 út 24.11.2020 13:30 út 24.11.2020 15:00 út 1.12.2020 13:30 út 1.12.2020 15:00 út 8.12.2020 13:30 út 8.12.2020 15:00
košík Dětský taneční kroužek Xanada (výuka tance)
Xanada dance studio Pardubice
út 8.9.2020 16:00 čt 10.9.2020 16:00 út 15.9.2020 16:00 čt 17.9.2020 16:00 út 22.9.2020 16:00 čt 24.9.2020 16:00 út 29.9.2020 16:00 čt 1.10.2020 16:00 út 6.10.2020 16:00 čt 8.10.2020 16:00 út 13.10.2020 16:00 čt 15.10.2020 16:00 út 20.10.2020 16:00 čt 22.10.2020 16:00 út 27.10.2020 16:00 čt 29.10.2020 16:00 út 3.11.2020 16:00 čt 5.11.2020 16:00 út 10.11.2020 16:00 čt 12.11.2020 16:00 út 17.11.2020 16:00 čt 19.11.2020 16:00 út 24.11.2020 16:00 čt 26.11.2020 16:00 út 1.12.2020 16:00 čt 3.12.2020 16:00 út 8.12.2020 16:00 čt 10.12.2020 16:00 út 15.12.2020 16:00
košík Taneční kroužky profesionálního tance (výuka tance)
Xanada dance studio Pardubice
čt 10.9.2020
košík Bookstart - Cvičení rodičů s dětmi (cvičení)
Galerie města Pardubic - Literární muzeum - promítací sál (2. patro)
čt 10.9.2020 15:00 čt 17.9.2020 15:00 čt 24.9.2020 15:00 čt 1.10.2020 15:00 čt 8.10.2020 15:00 čt 15.10.2020 15:00 čt 22.10.2020 15:00 čt 29.10.2020 15:00 čt 5.11.2020 15:00 čt 12.11.2020 15:00 čt 19.11.2020 15:00 čt 26.11.2020 15:00 čt 3.12.2020 15:00
košík Taneční variace s Eliškou (cvičení, výuka tance)
Xanada dance studio Pardubice
út 15.9.2020 15:00
st 16.9.2020 18:00
košík Extraliga družstev (plochá dráha)
Plochodrážní stadion
čt 17.9.2020 14:30
košík Pardubická devítka - 18. ročník městského běhu (běh)
Pernštýnské náměstí (Pardubice)
ne 20.9.2020 10:15
košík FK Pardubice B vs. FK Zbuzany 1953 (fotbal)
Areál Pod Vinicí
ne 27.9.2020 10:15
košík FK Pardubice B vs. SK Sokol Brozany (fotbal)
Areál Pod Vinicí
čt 1.10.2020 9:00 čt 1.10.2020 10:00 čt 8.10.2020 9:00 čt 8.10.2020 10:00 čt 15.10.2020 9:00 čt 15.10.2020 10:00 čt 22.10.2020 9:00 čt 22.10.2020 10:00 čt 29.10.2020 9:00 čt 29.10.2020 10:00
košík Klokánci - Cvičení miminek a maminek (cvičení)
Sluníčko - Centrum pro rodinu
ne 4.10.2020 17:00
čt 8.10.2020 10:00
košík Bylinková poradna Hanky Binkové (jóga)
Malaya - centrum jógy
čt 8.10.2020 18:30
košík Sokoli Pardubice - Tatran Teka Střešovice (florbal)
Sportovní hala Dašická
so 10.10.2020 10:15
ne 25.10.2020 10:15
košík FK Pardubice B vs. FC Slovan Velvary (fotbal)
Areál Pod Vinicí
ne 8.11.2020 10:15
košík FK Pardubice B - Bohemians Praha 1905 B (fotbal)
Areál Pod Vinicí
ne 22.11.2020 10:15
košík FK Pardubice B - FK Mladá Boleslav B (fotbal)
Areál Pod Vinicí
ne 17.1.2021 13:00 so 13.2.2021 13:00
košík Skupinový kurz severské chůze (nordic walking)
Pardubice - sraz na zastávce MHD Dubina - točna (konečná 8, 88, 26)
ne 18.4.2021 13:00 po 18.4.2022 13:00
košík Jarní Barborka (cykloakce pro veřejnost)
Pardubice
út 11.5.2021 17:00 út 18.5.2021 17:00 út 25.5.2021 17:00 út 1.6.2021 17:00 út 8.6.2021 17:00 út 15.6.2021 17:00 út 22.6.2021 17:00 út 29.6.2021 17:00
košík Pravidelné lekce severské chůze (nordic walking)
Městský obvod III - Dubina - Pardubice - Studánka (Sraz 15 minut před zahájením kurzu na zastávce MHD Dubina - točna (konečná 8, 88, 26)
so 15.5.2021 - ne 16.5.2021
košík 15. Hradubický běh (start Pardubice) (běh)
- Poděbradská ulice – 300 m za zastávkou MHD
so 15.5.2021
košík Okolí Milešovky (pěší turistika)
Pardubice
so 15.5.2021
košík Podorlicko (pěší turistika)
Pardubice
so 22.5.2021
košík Brdy (pěší turistika, zájezd / výlet)
Pardubice
so 22.5.2021 8:00
košík Dobrodružství mezi dvěma hrady - dětský den (dětský den, pěší turistika)
Pardubice
so 22.5.2021 10:00 ne 20.6.2021 10:00
košík Skupinový kurz severské chůze (nordic walking)
Městský obvod III - Dubina - Pardubice - Studánka (Sraz 15 minut před zahájením kurzu na zastávce MHD Dubina - točna (konečná 8, 88, 26)
so 29.5.2021
košík Přehrada Pařížov - Doubrava (pěší turistika)
Pardubice
so 29.5.2021
košík Přes Tábor do Jičína (pěší turistika)
Pardubice
so 29.5.2021
košík Cyklotoulky se Slovanem opět po Orlických horách (cykloakce pro veřejnost)
Pardubice
ne 30.5.2021
košík S kolem po Železných horách (cykloakce pro veřejnost)
Pardubice
pá 4.6.2021 - ne 6.6.2021
košík Malebné Broumovsko (cykloakce pro veřejnost, pěší turistika)
Pardubice
so 5.6.2021
košík Podřipsko (pěší turistika)
Pardubice
so 5.6.2021
košík Přírodní park Orlice (pěší turistika)
Pardubice
so 5.6.2021 15:00 so 25.9.2021 15:00 so 23.10.2021 15:00
košík Stezka Viléma z Pernštejna (pěší turistika)
Pardubice - sraz před Turistickým informačním centrem Pardubice
ne 6.6.2021
košík Za památnými duby do okolí Hrádku u Nechanic (cykloakce pro veřejnost)
Pardubice
so 12.6.2021
košík Žacléř, pevnost Stachelberg (pěší turistika)
Pardubice
so 12.6.2021 6:30 - po 14.6.2021 6:00
košík Skály Českého Švýcarska (pěší turistika, zájezd / výlet)
Pardubice
so 19.6.2021
košík Staropacké hory (pěší turistika)
Pardubice
so 19.6.2021 - ne 20.6.2021
košík Vlašim, Blaník - akce s bivakem (pěší turistika)
Pardubice
so 19.6.2021
košík Orlické hory (pěší turistika)
Pardubice
ne 20.6.2021
košík Slavickou oborou za Kelty (cykloakce pro veřejnost)
Pardubice
so 26.6.2021
košík Brněnsko (pěší turistika, zájezd / výlet)
Pardubice
so 26.6.2021
košík Praha - údolí Rokytky (pěší turistika)
Pardubice
so 10.7.2021
košík Z Mladkova do Jablonného (pěší turistika)
Pardubice
ne 18.7.2021
košík Z Budislavi přes Toulovcovy maštale (cykloakce pro veřejnost)
Pardubice
ne 18.7.2021 - so 24.7.2021
košík Na Malou Skálu (nejen) s dětmi (pěší turistika)
Pardubice
po 19.7.2021 - pá 23.7.2021 po 9.8.2021 - pá 13.8.2021
košík Beachvolejbalový kemp (příměstský tábor, volejbal)
Sportovní centrum Doubravice
ne 25.7.2021
košík Z Nasavrk přes Strádov do Pardubic (cykloakce pro veřejnost)
Pardubice
ne 1.8.2021
košík Z Šerlichu do Pardubic (cykloakce pro veřejnost)
Pardubice
so 7.8.2021 - ne 15.8.2021
košík Sportovní park Pardubice (akce určené pro děti, ostatní (sport))
Park Na Špici
so 7.8.2021
košík Klopotovským údolím do Slavoňova (pěší turistika)
Pardubice
so 14.8.2021 - 21.8.2021
košík Těrlicko a Žermanická přehrada (cykloakce pro veřejnost)
Pardubice
ne 15.8.2021
košík Z Šerlichu do Pardubic přes Polsko (cykloakce pro veřejnost)
Pardubice
so 21.8.2021
košík Dědek Nerad Brambory (cykloakce pro veřejnost)
Pardubice
so 28.8.2021
košík Z Turnova do Malé Skály (pěší turistika)
Pardubice
ne 29.8.2021 9:00
košík Železné hory z druhé strany (cykloakce pro veřejnost)
Pardubice
so 4.9.2021
košík Nejbližší okolí Mělníka (pěší turistika)
Pardubice
so 4.9.2021
košík Z Dešného do Rychnova (pěší turistika)
Pardubice
so 4.9.2021
košík Východočeský vodácký maraton (vodácká akce)
Pardubice
so 11.9.2021
košík Dolní Morava (pěší turistika)
Pardubice
so 11.9.2021
košík Autobusem se Slovanem do Pekla a zpět (pěší turistika, zájezd / výlet)
Pardubice
so 11.9.2021
košík Pramen Svratky (pěší turistika)
Pardubice
ne 12.9.2021 9:00
košík Přeloučský okruh 16 (cykloakce pro veřejnost)
Pardubice
so 18.9.2021
košík Ze zámku do betléma (pěší turistika)
Pardubice
so 18.9.2021
košík Cyklotoulky se Slovanem tentokrát po Kutnohorsku (cykloakce pro veřejnost)
Pardubice
ne 19.9.2021
košík Kolem sečské přehrady (cykloakce pro veřejnost)
Pardubice
so 25.9.2021
košík Český kras (pěší turistika)
Pardubice
út 28.9.2021
košík Z Oustí do Oustí (pěší turistika)
Pardubice
so 2.10.2021
košík Za památnými buky do Vysokého Chvojna (cykloakce pro veřejnost)
Pardubice
so 2.10.2021
košík Posázaví (pěší turistika)
Pardubice
so 9.10.2021
so 9.10.2021
košík Skalky Klepec (pěší turistika)
Pardubice
so 9.10.2021
košík Krajem zapadlých vlastenců (pěší turistika)
Pardubice
so 16.10.2021
košík Kryštofovo údolí (pěší turistika)
Pardubice
so 16.10.2021
košík Z Náchoda přes Peklo do Nového Města (pěší turistika)
Pardubice
ne 17.10.2021
košík Podzimní Bára (cykloakce pro veřejnost)
Pardubice
so 23.10.2021
košík Praha a okolí (pěší turistika)
Pardubice
ne 24.10.2021
košík Z Ústí nad Orlicí do Pardubic (cykloakce pro veřejnost)
Pardubice
so 30.10.2021 13:00
košík Zakončení cyklosezóny (cykloakce pro veřejnost)
Pardubice
so 6.11.2021
so 6.11.2021
košík Výstup na Králický Sněžník (mototuristika, pěší turistika, zájezd / výlet)
Pardubice
so 13.11.2021
košík Šoulačka lesem po studánkách (pěší turistika)
Pardubice
so 20.11.2021
košík Vyvětrání před zimou (pěší turistika)
Pardubice
so 27.11.2021 8:00
košík Advent tam, kde straší (pěší turistika, zájezd / výlet)
Pardubice
so 11.12.2021
košík Geopark Železné hory - Raškovice (pěší turistika)
Pardubice
út 28.12.2021 9:00
košík Povánoční vycházka (pěší turistika, vycházka)
Pardubice
čt 30.12.2021 10:00
košík Loučení s rokem 2021 na Kunětické hoře (pěší turistika)
Hrad Kunětická hora

vyhledaných záznamů: 523

Akce

<<
červen 2021 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
13
14151617181920
212223
krizek24
252627
krizek28
2930
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
13.6. 15:00
dnes

Oblačno
15°C
14.6.
zítra

Jasno
23°C / 7°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy