SCOOTER God Save The Rave - Pardubice

AKTUALIZACE ZE DNE 14. 1. 2021:

PŮVODNÍ TERMÍNY KONÁNÍ: 8. 5. 2020, 27. 1. 2021

(VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI NA NOVÝ TERMÍN) 

Jakmile budeme znát nový termín koncertu, naleznete jej zde.

Oficiální vyjádření pořadatele:

"Vážení přátelé,

přejeme Vám všechno dobré v roce 2021. Situace, ve které se nalézáme my všichni, tedy pořadatelé, Scooter a jejich management a hlavně vy fanoušci, je zcela výjimečná. Nyní je jasné, že se koncerty v lednových termínech nebudou moci díky vládním opatřením v souvislosti s pandemií COVID-19 uskutečnit. Přestože se v důsledku koronaviru ani pořadatelům nevyhnuly různé pracovní, osobní i zdravotní komplikace, nyní hledáme společně se Scootery termíny, ve kterých bychom se s nimi mohli v Pardubicích, Plzni i Ústí nad Labem co nejdříve setkat. Je to složité, ale předpokládáme, že je budeme moci oznámit během několika týdnů. Vstupenky na všechny koncerty samozřejmě zůstanou v platnosti.

Věříme, že přestože nyní je situace komplikovaná, brzy bude všechno Hyper, Hyper!

Jsme s Vámi, buďte s námi. 
Společně to zvládneme!"

 

 

 

Legendární Scooter zamíří v lednu 2021 do Pardubic!

Čtvrtstoletí oslavili Scooter s H.P.Baxterem za řídítky v plné palbě a příští rok vyjíždí na další turné. To se bude jmenovat příznačně God Save The Rave podle singlu který letos vydali spolu s producentskou dvojicí Harrison & Ford. V jeho rámci se zastaví 27. ledna 2021 poprvé v Pardubické Enteria areně. Nové audiovizuální show a technické vychytávky a stále stejné neskutečné nasazení všech tří protagonistů v čele s nestárnoucím H.P.Baxterem zaručují jedno: Květen se Scotterem bude hyper, hyper!
Předprodej vstupenek u nás v Turistickém informačním centru Pardubice a v síti Ticketlive:
http://bit.ly/Scooter_Pardubice

Kapela, která za poslední roky prošla několika personálními obměnami opět diváky oslní dechberoucí show. S heslem „faster, harder, Scooter“ jsou umělci stále připraveni posouvat hranice vpřed. Nejde jen o kapelu samotnou, ale také o zcela inovativní řešení pódia, ohňostroje, světelnou show a nadupaný zvuk. Fanoušci budou mít možnost slyšet všechny zásadní hity, které H. P. Baxxter a jeho dva spoluhráči předvedou v nekompromisní podobě. Hyper Hyper, Fire, How Much Is the Fish?, Ramp! (The Logical Song), Nessaja, Maria (I Like It Loud) nebo Move Your Ass! jsou bezesporu zárukou toho, že se budou bavit opravdu všichni a Scooter opět s přehledem potvrdí svoji pozici jedné z nejslavnějších evropských kapel 90. let. „ Pomalu ale jistě se česká a moravská pódia stávají naším druhým domovem, je to naprosto fantastické! Těšíme se, že se poprvé podíváme do Pardubic,” říká frontman Scooteru H.P. Baxxter a dodává: „Je nám jasné, že fanoušci budou opět úžasní, jak je na našich koncertech v Česku zvykem. A my uděláme všechno proto, abychom si jaro u vás společně všichni skvěle užili!”

24 hitů v top ten, 30 miliónu prodaných nosičů a na 90 zlatých a platinových desek za prodej. Tisíce koncertů po celém světě, desetitisíce fandů, neutuchající energie i propracovaná show s využitím nejmodernější techniky, tohle všechno je kapela Scooter.

Více o události: https://www.facebook.com/events/783921232038132/ 

Akce

<<
květen 2021 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
16
1718
krizek19
krizek20
212223
krizek24
25
krizek26
27282930
31
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
16.5. 13:30
dnes

Polojasno
16°C
17.5.
zítra

13°C / 10°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy