⭕️ POSTUPY při zrušení či přesunutí akcí!!!

DŮLEŽITÁ INFORMACE: Pokud jste v Turistickém informačním centru Pardubice zakoupili vstupenky na akce, které byly v souvislosti s Covid-19 zrušeny, prosíme Vás o pročtení a dodržování následujích pokynů.

 

Rádi bychom vás informovali o postupech v případě nekonané akce. Tedy v případech, kdy se akce zruší, nebo přesune na termín, který vám nevyhovuje. V takové chvíli nastává několik možností.

Nejprve je potřeba zjistit, zda je akce zrušena bez náhrady. Pak se vrací peníze následujícími způsoby:

a) Vstupenky jste zakoupili přes internet - ve všetšině případů budou peníze vráceny zpět na účet, někdy automaticky, někdy je zapotřebí vyplnit formulář. Doporučujeme se informovat u konkrétního zprostředkovatele prodeje.

 

b) Vstupenky jste zakoupili v prodejním místě. Ve většině případů budou peníze vráceny v místě zakoupení. Výjimkou jsou vstupenky zakoupené přes smsticket, kde je zapotřebí napsat na e-mail info-zrusene-akce@smsticket.cz a do textu emailu napsat tyto informace: datum akce, název, číslo vaší vstupenky. U prodejního portálu Ticketlive se vrací peníze přes internet u akce IBU World cup biathlon 2020 https://www.ticketlive.cz/cs/event/biatlon-2020

Jestliže má akce vypsaný náhradní termín, je důležité se informovat o tom, zda pořadatel poskytl možnost vracení vstupného. Takové informace se většinou objeví přímo na stránkách konkrétního vstupenkového portálu, který poskytuje prodej vstupenek na akci.

 

Abyste mohli dostat své peníze zpět, vždy si ověřte, zda je akce skutečně zrušena nebo přesunuta. Je potřeba si také ověřit, že prodejní sítě (Ticketportal, Ticketstream, Ticketlive, smsticket, Ticketmaster atd.) obdržely pokyn od pořadatele k vracení peněz.

 

Jestliže si nebudete vědět rady, kontaktujte nás.

 

Děkujeme Vám za pochopení!

Akce

<<
říjen 2021 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
krizek18
krizek19
krizek20
krizek21
222324
25262728293031
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
22.10. 02:30
dnes

Skorojasno
9°C
23.10.
zítra

Oblačno
10°C / 4°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy