Nextbike - služba sdílených kol

100 sdílených kol ve 40 stanicích již od 18. května

Buďte okamžitě flexibilní a přesouvejte se po městě nezávisle na jízdních řádech nebo omezených možnostech parkování.

 

Kolik to stojí?

15 MIN NA KAŽDOU VÝPŮJČKU - zdarma

ZA MĚSÍC - 149 Kč (30 minut na každou výpůjčku zdarma)

 

Jak to funguje?

1. KROK

Zaregistrujte se zdarma

Stáhněte si appku nextbike do svého mobilu (dostupná na Google Play a App Store) a využívejte sdílených kol po celém světě. Účet aktivujete verifikací platební karty.   

2. KROK

Půjčte si kolo

Spusťte appku nextbike, zvolte "Půjčit kolo" a naskenujte QR kód na kole. Kolo se automaticky otevře a vy můžete vyrazit.

JAK SI PŮJČIT KOLO: https://www.youtube.com/watch?v=TG_tjJlHQcc

3. KROK

Vraťte kolo

Vraťte kolo do oficiální stanice nextbike a stáhněte páčku nad zadním kolem směrem dolů. Výpůjčka se automaticky ukončí.

JAK KOLO VRÁTIT: https://www.youtube.com/watch?v=aG6EMi1aj2M

 

Kde si v Pardubicích můžete půjčit a vrátit kolo?

100 sdílených kol ve 40 stanicích již od 18. května.

 

DLOUHODOBÉ TARIFY

Pravidelná jízda se vám vyplatí.

Standardní tarify s Nadací Tipsport

Měsíční (31 dní)

149 Kč

Roční (365 dní)

899 Kč

 

Tarify pro studenty s ISIC

Měsíční (31 dní)

99 Kč

 

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O CENÁCH

Sazby sdílených kol v Pardubicích

Zdarma - na 15 min.

20 Kč - za každých dalších 30 min

Max 150 Kč na denní výpůjčku.

 

MĚSÍČNÍ TARIF

149 Kč / měsíc

ROČNÍ TARIF

899 Kč / rok

  • prvních 30 minut zdarma na každou výpůjčku / poté standardní sazba daného města
  • tarify se vztahují na mechanická kola ve městech Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Havířov, Opava, Prostějov, Kladno, Hlučín, Pardubice a Hradec Králové
  • měsíční tarif platí 31 dní a automaticky se prodlužuje
  • roční tarif platí 365 dní a automaticky se prodlužuje
  • měsíční i roční tarif se dá zrušit ve vašem účtu, v zákaznické aplikaci nextbike nebo po kontaktování zákaznické linky

 

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE

Registrace - Registrace do systému nextbike je bezplatná, pro aktivaci je však nutno verifikovat vaší platební kartu částkou 50 Kč která se automaticky převede na Váš jízdní kredit nextbike.

Půjčení - Kolo nextbike si můžete půjčit na jakékoli oficiální stanici nextbike (Oficiální stanice jsou k nahlédnutí v naší nextbike aplikaci, na webu a případně mohou být označeny samolepkou nextbike. Pokud si nejste jistí, jestli vracíte kolo do oficiální stanice nextbike, obraťte se prosím na naši zákaznickou linku). Na jeden účet si můžete půjčit až 4 kola (speciální tarify podléhají pouze prvnímu kolu).

Vrácení – Kolo musí být vráceno na oficiální stanici nextbike nebo je-li stanice plná, ne více než 5 m od stanice. V opačném případě vám bude účtován manipulační poplatek 250 Kč. Oficiální stanice jsou k nahlédnutí v naší nextbike aplikaci, na webu a případně mohou být označeny samolepkou nextbike. Pokud si nejste jistí, jestli vracíte kolo do oficiální stanice nextbike, obraťte se prosím na naši zákaznickou linku.

Bonusové vrácení – Pokud zpozorujete kolo mimo oficiální stanici a vrátíte ho do oficiální stanice, automaticky dostanete 20 Kč jízdního kreditu na nextbike účet jako odměnu (Praha, Brno, Olomouc - 10 Kč).

Základní sazba – Může se v jednotlivých městech lišit.

 

NA ČEM TO U NÁS STOJÍ

Kvalita a péče o zákazníky

Právě toto jsou základní dva pilíře, na kterých stavíme. Děláme maximum pro to, abychom našim zákazníkům nabídli ten nejlepší servis. Možná právě proto v současné době fungujeme ve 26 zemích světa a ve více jak 200 světových městech, jako jsou například Berlín, Glasgow, Praha, Budapešť a mnoho dalších.

Systém sdílení nextbike

Využijte některé ze 100 jízdních kol nextbike, která najdete na nejfrekventovanějších místech Pardubic. Nemusíte řešit, kam doma nebo v práci své kolo umístíte, prostě nasedněte na jedno z našich plně vybavených kol a můžete vyrazit. Buďte okamžitě flexibilní a přesouvejte se po městě nezávisle na jízdních řádech nebo omezených možnostech parkování.

40 stanic v Pardubicích

V Pardubicích máte od 18. května 2020 možnost využít 40 strategicky rozmístěných virtuálních stanic. Počet stanic jsme kvůli vašemu pohodlí stanovili tak, aby byla kola dosažitelná opravdu pro všechny.

Podporujeme zdravý životní styl

Být mobilní a zároveň udělat něco pro své zdraví jsou dvě úžasné věci, které můžete spojit právě díky nextbike. Vystupte ze své komfortní zóny a projeďte se zítra třeba do práce nebo do školy.

Možnost půjčení až 4 kol na jeden účet

Na svůj účet si můžete vypůjčit až čtyři kola najednou a vzít na projížďku své kamarády nebo rodinu. Při výpůjčce více kol platí zlevněné ceny pouze na první kolo. Pozvěte na romantický výlet na kolech třeba svou drahou polovičku.

Ekologie

Ekologie je hlavně poslední dobou velmi diskutované téma a proto jsme rádi, že tímto projektem můžeme přispět k šetrnějšímu životnímu stylu. Zapojte se i vy a nasedněte častěji na kola, než do aut či jiných prostředků hromadné dopravy, které nám denně snižují kvalitu životního prostředí.

 

Více informací a registrace na: 

https://www.nextbikeczech.com/pardubice/

Akce

<<
říjen 2021 >>
Po Út St Ct So Ne
krizek1
krizek2
krizek3
krizek4
krizek5
krizek6
krizek7
krizek8
krizek9
krizek10
krizek11
krizek12
krizek13
krizek14
krizek15
krizek16
krizek17
krizek18
krizek19
krizek20
krizek21
222324
25262728293031
Plánovač výletů

Jak používat plánovač
Vyhledávání objektů
Facebook
Twitter
Počasí ve městě
22.10. 01:00
dnes

Skorojasno
11°C
23.10.
zítra

Oblačno
10°C / 4°C

Zdroj: Počasí Meteocentrum [w:trans]Nové okno[/w:trans].

východní čechy